Anne Kız Arasına Kara Kedi Girdi! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Kankası Gözde Seda Altuner’den İntikam Aldı

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Anne Kız Arasına Kara Kedi Girdi! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Kankası Gözde Seda Altuner’den İntikam Aldı

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in Derin’i Melis Sezen ve Gönül’ü Gözde Seda Altuner çok yakın arkadaş. Ama bir YouTube programı yüzünden kankaların arasına kara kedi girdi!

Sadakatsiz

Geçtiğimiz sezonun en flaş işlerinden biri de “Sadakatsiz” dizisiydi. “Aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir” sloganıyla yola çıkan dizi, büyük küçük herkesi ekrana bağladı. Dizinin bu kadar sevilmesinde etkisi olan şey ise güçlü kadın karakterlerinin cazibesiydi! Genelde bir erkeğin etrafında pervana olan kadınları izlediğimiz ekranlarda, bu kez kendi hayatına sahip çıkan ve oyunun kurallarını belirleyen kadınları izledik. Derin karakterinin yaşadıkları ise seyirciyi isyan ettirdi, kimse “Sadakatsiz”de güçsüz bir kadın görmek istemedi!

Melis Sezen Gözde Seda Altuner

Dizinin senaryosu sağlam olunca oyunculuklar da arşa çıktı. Uzun süredir bir star olan Cansu Dere yine kalitesini korurken, Melis Sezen ve Gözde Seda Altuner de dizinin en çok parlayan isimleri oldu. Derin’i canlandıran Melis Sezen ve annesi Gönül Güçlü’yü oynayan Gözde Seda Altuner, oyunculuklarıyla herkesten tam puan aldı. İzleyiciyi ekrana kilitleyen fenomen ikili, gerçek hayatta da çok yakın arkadaş oldu. Ama kankaların arasına kara kedi girdi!

“Beni ektiğin için…”

Gözde Seda Altuner Melis Sezen

Melis Sezen, son olarak, sevilen YouTube showu “İbrahim Selim ile Bu Gece”ye katıldı. Enerjisi ve neşesiyle stüdyoyu kahkahaya boğan ünlü oyuncu, programı sırtında taşıdı desek yeridir! Ama “O mu Bu mu?” bölümünde yaptığı seçimler kankası Gözde Seda Altuner’i hayli üzdü! Malum, programda her hafta “Şuraya kiminle gidersin?” tarzı bir soru soruluyor ve konuğun ünlü isimler arasından seçim yapması bekleniyor. Genellikle, konuğun yakın arkadaşları da işin içine dahil ediliyor ve olay pisleşiyor! Melis Sezen’e de “Kiminle akşam yemeğine gitmek isterdin?” sorusu denk geldi.

Gözde Seda Altuner ve Natalie Portman arasında seçim yapması beklenen Melis Sezen, “Gözde gelmedi bugün, cilt bakımı varmış. ‘Aşkım, annen güzelleşiyor, şu an gelemem, çok özür dilerim’ dedi. Beni ektiği için Natalie’yle gidiyorum” dedi ve arkadaşına sitem etti. Gözde Seda Altuner ise bu şakayla karışık sözleri, “Sevdiceklerim” diyerek Instagram’da paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz