Kerem Bürsin Hande Erçel’in Yanında Ecel Terleri Döktü: Muhabirlerin O Sorusu Karşısında Renkten Renge Girdi!

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Kerem Bürsin Hande Erçel’in Yanında Ecel Terleri Döktü: Muhabirlerin O Sorusu Karşısında Renkten Renge Girdi!

Hande Erçel- Kerem Bürsin aşkı gittikçe büyüyor! Öyle bir hal alıyor ki Kerem Bürsin’in Hande Erçel’in yanında heyecandan eli ayağı titriyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Ödül Töreninde!

Son zamanların en çok konuşulan çifti Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dün bir ödül töreni çıkışında magazin muhabirlerine kısa bir ropörtaj verdi. Golden Wings Dijital İçerik Ödülleri kapsamında ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ve ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödüllerine layık görülen çiftin gururu gözlerinden okunuyordu.

blank

Aralarındaki enerji ve uyumun gerek iş gerekse aşk anlamında çok beğenildiğini hatırlatan muhabire “Ortak mimarlarımız var” şeklinde cevap veren Kerem Bürsin, heyecanlı halleri ile dikkat çekti. Öyle ki cevap verirken soruyu unuttu ve Hande Erçel’den gelen hatırlatma ile sözlerine devam edebildi.

Hande Ne Yapsa En İyisini Yapar

blank

Kapanma döneminde bile online olarak oyuncu koçları ile çalışmalara devam ettiklerini belirten Kerem Bürsin, işin sırrının partnerine ve ekibine güvenmekten ve destek olmaktan geçtiğini söyledi. Yakışıklı oyuncu, Hande Erçel’in konuştuğu sıralarda gözünü sevgilisinden alamadı. Bürsin’in bakışları muhabirlerin de dikkatinden kaçmadı.

blank

Hande Erçel’in, sevgilisi Kerem Bürsin’in doğum gününü kutladığı sosyal medya paylaşımı Türkiye’nin en çok beğeni alan paylaşımı olmuştu. Bu konu hatırlatılınca Bürsin, “Hande’nin paylaştığı herhangi bir şey en çok beğenilen paylaşım oluyor” cevabını verdi.

Doğulu Sorusu Kerem’i Çıldırttı

blank

Ardından Hande Erçel’e Bodrum’da gerçekleştirilen, Erçel ve Doğulu ailelerinin bir araya geldiği çekim soruldu. İşte o soru Kerem Bürsin’i çileden çıkardı. Kıskanç bir insan olduğunu daha önce de belirten Bürsin, sevgilisi konuşmaya başlayınca adeta gözlerini ona dikti.

blank

Hande Erçel ” Doğulu ailesiyle o çekim esnasında tanıştım. Ne kadar tatlı insanlar…” şeklinde fikrini söyleyince Kerem Bürsin adeta çılgına döndü. Dik bakışları kameralaradan kaçamayan Kerem Bürsin belli ki bu çekimle ilgili bir hayli kıskançlık yaşamıştı. Ancak Kenan Doğulu ile tanıştığını, çok sevdiğini ve iş dışında da birkaç kere görüştüklerini söylemekle yetindi.

Yeni Projeler Hakkında Sel Verip Sır Vermediler

Başarılarının yalnızca kendilerine değil, aynı zamanda birlikte çalıştıkları koca bir ekibe ait olduğunu söyleyen Hande Erçel-Kerem Bürsin çifti,yeni projeler hakkında sorulan sorulara “Şu an devam eden bir işimiz var ve bunları konuşmak çok doğru değil. Dizi final yaptıktan sonra bakacağız” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz