Masumiyet’in Aşıklarından Kötü Haber! İlayda Alişan Serkay Tütüncü’nün Hareketlerine Dayanamayınca Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Masumiyet’in Aşıklarından Kötü Haber! İlayda Alişan Serkay Tütüncü’nün Hareketlerine Dayanamayınca Olanlar Oldu

Son dönemin en bomba çifti Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan arasında şimdiden sorunlar başladı. Sevgilisinin bazı hareketlerine dayanamayan İlayda Alişan, Instagram’da rest çekti!

Masumiyet

Geçtiğimiz sezonun en ses getiren işlerinden biri de “Masumiyet” dizisiydi. Hazırlık süreci yaklaşık bir yıl süren proje, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi güçlü isimlerin başını çektiği sağlam oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekiyordu. Kadına karşı şiddeti polisiye tarzda ele alan dizi, sosyal medyaya yaptığı vurgular ve yasak aşk gibi klişelerle her kesimin ilgisini çekmeyi başardı. Ama bu ilgi ratinglere pek yansımadı! Genelde orta karar ratingler elde eden dizi, 13. bölümde ekran macerasını tamamladı.

Dizi erken final yapsa da oyuncular parlamayı başardı. Özellikle de dizinin genç kadrosunu oluşturan İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın artık birer yıldız adayına dönüştü. Deniz Işın merakla beklenen “Leyla ile Mecnun”un yeni Leyla’sı oldu. Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan da yeni sezonun en iddialı projeleriyle görüşmeye başladı. Ayrıca, bu ikili aşkta da kazandı!

Herkesten Gizlediler

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan, dizinin finaline doğru ortaya çıkan aşk iddialarını kesin bir dille yalanladı. Ama şöhretin acemisi olan aşıklar geçen ay Gümüşlük’te el ele göz göze yakalanınca olanlar oldu! Serkay Tütüncü muhabirlere ilişkilerini menajerlerinin ve en yakınlarının bile bilmediğini söyleyerek fotoğrafları silmelerini istedi. Ama bu ricası işe yaramadı. Ortada gizli saklı bir şey kalmayınca da mutlu aşıklar sürekli paylaşım yapmaya başladı. Ne var ki, son paylaşımları şimdiden sorun yaşamaya başladıklarını gösterdi!

“Çık dışarı”

İlayda Alişan Serkay Tütüncü

Malum, Serkay Tütüncü yaptığı buz gibi esprilerle biliniyor. Takipçilerine ne hissedeceğini şaşırtan bu espriler, belli ki sevgilisi İlayda Alişan ve arkadaşlarını da canından bezdirmiş!

İlayda Alişan Serkay Tütüncü Uğur Uzunel

“Masumlar Apartmanı”nın sevilen oyuncusu Uğur Uzunel ve İlayda Alişan, Serkay Tütüncü’ye karşı güç birliği yaparak dışarı çıkmasını istedi. Serkay Tütüncü ise bu işe pek de bozulmamış gibi görünüyor!

Serkay Tütüncü İlayda Alişan Uğur Uzunel

Şaka bir yana, umarız mutlu çiftin hayatındaki tek sorun Serkay Tütüncü’nün kötü esprileri olarak kalır. İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz