Dava Açıldığını Görünce Çıldırdılar! Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcularından Olay Yaratan Uyuşturucu İması

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Dava Açıldığını Görünce Çıldırdılar! Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcularından Olay Yaratan Uyuşturucu İması

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”, sansasyonlara imza atmaya devam ediyor. Son olarak, ünlü tasarımcı Barbaros Şansal programın yorumcularına tazminat davası açtı ve ortalık fena karıştı!

Söylemezsem Olmaz

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”, bu sezon Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil üçlüsü ile ekranlara geldi. Her biri ayrı alem olan yorumcular, sezon boyunca bir sürü skandala imza attı. Pek çok ünlü isim hakkında inanılmaz iddiaları gündeme getiren yorumcular, açılan bir sürü davayla uğraşmak zorunda kaldı, özellikle de Seren Serengil. Sonuçta, dedikodu yapmak uğruna hapse girmiş bir isimden söz ediyoruz!

Hem gündemde kalmak hem de programa dikkat çekmek için ünlü isimlere kabus gibi günler yaşatan Seren Serengil, pek çok kişinin sabrını zorladı. Ama bu sezonun davalar konusundaki şanssız ismi üçlünün en “sessiz sakin” ismi oldu, Bircan Bali!

Yıllar Sonra Gelen Dava

Ece Erken Bircan Bali

Programın bir önceki yorumcusu Ece Erken, karıştığı bir dizi özel hayat skandalının ardından programdan ayrıldı. Ama o dönem Bircan Bali’yle birlikte yaptığı yorumlar hala peşini bırakmıyor! Ünlü moda tasarımcısı Barbaros Şansal için 2019’da yaptıkları “Yeni Rezillik” haberi yüzünden başları derde giren ikili, programda Barbaros Şansal’a ağır hakaretler etti: “Ruh hastası, yasaklı maddeyle yakalandı. Manyak bu, deli bu, dikkat çekmeye çalışıyor. Bunu çok ciddiye almayacağız. Yazık, gariban diyeceksin. Terbiyesiz adam. Kendi pisliğinde kendin boğulmuş bir insansın!

Barbaros Şansal

Bu sözlerin altında kalmak istemeyen Barbaros Şansal, Ece Erken ve Bircan Bali’ye hakaret davası açtı. Geçtiğimiz nisan ayında sonuçlanan davada, Ece Erken ve Bircan Bali hakaret suçu nedeniyle 1300 TL para cezasına çarptırıldı. Ama Bircan Bali daha önce kasıtlı bir suç işlemediği için bu cezadan bile yırttı. Ta ki, bugüne kadar!

“Kenevirini alamıyor galiba”

Barbaros Şansal

Barbaros Şansal, bu sabah Ece Erken ve Bircan Bali hakkında yeni bir manevi tazminat davası açtı. Olayı, “10 000 TL 3 Kuruşluk davamız kamuoyuna, magazine, saraya hayırlı olsun” diyerek duyuran ünlü isme destek yağdı.

Ama Bircan Bali bu paylaşımı görünce çıldırdı. Twitter hamlesine Instagram’da karşılık veren ünlü sunucu, uyuşturucu imasında bulunmaya da ısrarla devam etti!

Bircan Bali story

Çok komik ve rezilsiniz ya.. Parası biten bana dava açıyor, adını kullanmayalı iki yıl olmuştur.. İlk davayı ben kazandım rezil!! REYTİNGİN yok, yaptığın bir iş yok, bir halta yaradığın yok. Parası bitti, kenevirini alamıyor galiba. Pes” diyen Bircan Bali’nin öfkesi hala yatışmadı! Bakalım, bu dava nasıl sonuçlanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz