Barış Murat Yağcı’dan Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesinde Evlilik Teklifi: Nisa Bölükbaşı “Hayır” mı Dedi?

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Barış Murat Yağcı’dan Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesinde Evlilik Teklifi: Nisa Bölükbaşı “Hayır” mı Dedi?

Survivor 2020 biteli aylar oluyor ama etkileri hala hayatımızda! Bu etkilerinden biri de Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı. Yarışma boyunca “Abi kardeşiz” açıklamaları yapan hatta yarışma sonrasında da “Nisa kardeşim gibi!” açıklamalarıyla ilişkilerini reddeden Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’ndan bugün şok eden bir hamle geldi!

İstiklal Caddesinde Şaşırtan Evlilik Teklifi!

İlişkileri tam gaz ilerleyen çiftimizin bugün ortaya çıkan bir videosu bütün sosyal medya kanallarını adeta salladı, o video ise; Barış Murat Yağcı’nın Nisa Bölükbaşı’ya İstanbul’un en bilinen caddelerinden olan İstiklal Caddesinde evlenme teklifi etmesi.

Çiftimizden henüz bu konuya ilişkin herhangi bir açıklama ya da fotoğraf/video gelmedi. Ancak ilk olarak Twitter’da bomba etkisi yaratan video, Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın hayranları tarafından çoktan bütün sosyal medya kanallarında paylaşılmaya başlandı bile!

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın bu videosu çoktan sosyal medyayı ikiye böldü bile. Bu evlilik teklifine inananlar ve “prim, ilgi çekme amaçlı” olduğunu söyleyeyip inanmayanlar!

Nisa Bölükbaşı Evlilik Teklifine Hayır mı Dedi?

Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu videoyu, İstiklal Caddesinden geçen Barış Murat Yağcı ya da Nisa Bölükbaşı hayranlarından birinin çektiği düşünülüyor. İstiklal Caddesinde diz çöken Barış Murat Yağcı: “Nisa Bölükbaşı, benimle evlenir misin?” diye soruyor. Etraflarında oluşan kalabalıktan alkış ve “Evet de!” sesleri yükseliyor. Ancak, Barış Murat Yağcı’nın bu evlilik teklifine çok şaşıran Nisa Bölükbaşı, “Hayır” dercesine kafasını sallıyor!

Nisa Bölükbaşı’nın bu hareketi sosyal medyada, “Evlilik teklifini reddetti” olarak algılandı. Bakalım ilerleyen dakikalarda Barış Murat Yağcı ya da Nisa Bölükbaşı’dan bu konuya ilişkin nasıl bir açıklama gelecek. Acaba bu teklif sonrası çiftimiz evlilik yoluna mı girecek, yoksa ilişkileri sona mı erecek?

Benzer Haberler

Aygul 6 Ocak 2021

Evet de
Bularym aski nasil baslati

TR GHOST 6 Ocak 2021

İyi olmuş barışa

Yorum Yaz