Arabadan Sonra Gökhan Çıra’dan Selin Ciğerci’ye Bir de Milyon Dolarlık Yüzük Hediyesi: Paraya Acımıyor

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Arabadan Sonra Gökhan Çıra’dan Selin Ciğerci’ye Bir de Milyon Dolarlık Yüzük Hediyesi: Paraya Acımıyor

Vergi rekortmeni Selin Ciğerci lüks yaşamı ile gündem olmaya devam ediyor. Gökhan Çıra ile mutlu bir evliliği olan ünlü isimin devasa yüzüğü dikkat çekti. Değeri 2 milyon dolar olduğu söylenen yüzük sosyal medyanın diline düştü.

selin ciğerci-gökhan çıra

Eskinin sosyal medya fenomeni şimdinin başarılı bir iş insanı olan Selin Ciğerci mal varlığı ile gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde vergi rekortmeni olarak hayaline kavuşan ünlü isim, 2019 yılında yıldız futbolcu Gökhan Çıra ile nikah masasına oturmuştu. Birbirlerine olan aşklarını sosyal medyada ilan etmekten çekinmeyen ikili, pahalı hediyelerle de özel günlerde birbirlerine sürprizler yapıyor.

2 Milyon Dolarlık Tektaş

selin ciğerci-gökhan çıra

Selin Ciğerci, Instagram’a attığı bir paylaşımdaki devasa yüzüğü ile dikkat çekti. Fenomen ismin Ennmagazinn Instagram sayfasına göre tam 30 karat olan tektaşı, yaklaşık tam 2 milyon dolar değerindeymiş. Yüzüğü ile sık sık paylaşım yapan Selin Ciğerci’nin milyon dolarlık tektaşı sosyal medyayı adeta yerinden oynattı.

Servet Değerinde Doğum Günü Sürprizi

selin ciğerci-gökhan çıra

Geçtiğimiz hafta 37 yaşına basan Selin Ciğerci’ye eşi Gökhan Çıra’dan servet değerinde bir doğum günü hediyesi gelmişti. Arkadaşlar arasında küçük bir kutlama yaparak doğum gününü kutlayan fenomen isim eşinin hediyesini görünce mutluluktan havalara uçmuştu. Selin Ciğerci’ye tam 4 milyon TL değerinde son model bir otomobil alan ünlü futbolcu hediyeyi verdiği o anları kameraya kaydetti. Videoda mutluluğu ve heyecan gözlerinden okunan fenomen isim eşine sarılıp teşekkür etti.

Önceki Yıl Evi Güllerle Donatmıştı

selin ciğerci-gökhan çıra

Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi mutlu etmek için her türlü sürprizi yapıyor. Bu sene lüks bir otomobil alan yıldız futbolcu geçen sene eşinin doğum günü için tüm evi baştan aşağı kırmızı güllerle donatmıştı. Eşinin bu sürprizini sosyal medya hesabında paylaşan ünlü isim, çok şımardığını söylemişti. Eşine sosyal medyadan teşekkür eden Ciğerci “ALLAH HERKESE NASİP ETSİN SEVDİĞİ İNSANLA YAŞ ALMAYI…” diyerek Gökhan Çıra’ya olan aşkını dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz