Onur Tuna’yı Yeni Sevgilisiyle Yasak Elma’dan Rol Arkadaşı Sevda Erginci Tanıştırmış! Dost Gibi Dost

Beyza S.

Haberler

16 Nisan 2021

Onur Tuna’yı Yeni Sevgilisiyle Yasak Elma’dan Rol Arkadaşı Sevda Erginci Tanıştırmış! Dost Gibi Dost

Mucize Doktor’un yakışıklı oyuncusu Onur Tuna’nın meslektaşı Elif Doğan ile yaşadığı aşk gündeme adeta bomba gibi düştü. İkiliyi bir araya getiren ise Onur Tuna’nın Yasak Elma’daki rol arkadaşı Sevda Erginci.

onur tuna-elif doğan-sevda erginci

Filinta, Cesur Yürek, Yasak Elma, Mucize Doktor gibi dizilerden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Onur Tuna, yepyeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu Elif Doğan’a kaptıran Onur Tuna güzel sevgilisi ile el ele görüntülendi. Magazin gündemini sarsan bu aşkın mimarı ise Yasak Elma’dan tanıdığımız Sevda Erginci.

Böyle Çöpçatanlık Görülmedi

Onur Tuna’nın gizemli sevgilisi sonunda açığa çıktı. Yakışıklı yıldızın genç oyuncu Elif Doğan ile 1,5 aydır aşk yaşadıkları ortaya çıktı. Sosyal medyadan birbirini takip eden ikilinin Caddebostan’da bir marketin önünde el ele göründüğü iddia edildi. Çok mutlu oldukları söylenen ikiliden henüz bu iddialara olumlu veya olumsuz bir cevap gelmedi.

onur tuna-elif doğan-sevda erginci

Gündeme bomba gibi düşen aşkın mimarı ise herkesi çok şaşırttı. Onur Tuna’nın Yasak Elma’daki rol arkadaşı Sevda Erginci, güzel oyuncu Elif Doğan’ın da yakın arkadaşı. Sevda Erginci sayesinde Onur Tuna ve Elif Doğan tanışarak ilişki yaşamaya başlamışlar. Yüzyılın çöpçatanlığını yapan Sevda Erginci, olay bir aşka imza atmış gerçekten. Biz bu ikiliyi birbirine çok yakıştırdık. Çiçeği burnunda çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Ekranların Yükselen Yeni İsmi

onur tuna-elif doğan-sevda erginci

1994 yılında dünyaya gelen Elif Doğan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu. Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile büyük bir çıkış yapan genç oyuncu ekranların en sevilen isimlerinden biri haline geldi. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır, Darısı Başımıza, Çukur, Zengin ve Yoksul, Gençliğim Eyvah gibi önemli projeler de başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu, Aşk Tesadüfleri Sever 2’de de oyunculuğu ile göz doldurmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz