Programdaki Tempo Esra Erol’u Yormuş! Eve Döneceği Anı Sabırsızlıkla Bekliyor

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Programdaki Tempo Esra Erol’u Yormuş! Eve Döneceği Anı Sabırsızlıkla Bekliyor

Her gün bambaşka bir skandalla uğraşan Esra Erol’un sonunda canına tak etti. Programdaki olaylarla çileden çıkan ünlü sunucu, her gün evine dönüp ailesi vakit geçireceği anı bekliyor.

esra erol

Ekranlarda fırtınalar estiren Esra Erol, Türkiye’nin en sevilen ve en çok izlenen kadın sunucularından biri. Ünlü isim yeni programı Esra Erol’da’nın her bölümüyle olay yaratmaya devam ediyor. Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan fenomen program her gün inanılmaz olayları gün yüzüne çıkarıyor. Tüm Türkiye’yi şoka sokan olayların açığa çıktığı Esra Erol’da sezonun en popüler programlarından.

Onunda Bir Sabrı Var

Nilüfer’iydi, Gülhan’ıydı, Beyza’sıydı derken her gün bambaşka bir skandalla uğraşan Esra Erol, her bölüm çileden çıkıyor. Yaşanılan inanılmaz olayları açığa çıkarmakla uğraşan Esra Erol, sabrını iyice zorladı. Ünlü isim, skandallar ve gariplikle dolu hikayelerin peşine düşmekten her gün yoruluyor.

Evden kaçıp evlenen kızlarla, robot süpürge kaçıranlarla, aile kavramını yerle bir eden absürtlüklerle her gün uğraşan Esra Erol, bizce bu zamana kadar iyi dayandı.

Gücünü Ailesinden Alıyor

esra erol

Biz izlerken bile bunca olaya dayanamazken Esra Erol’un peygamber sabrının nereden geldiği hep merak edildi. Her gün sinirlerini zorlayan ünlü sunucunun ertesi gün profesyonel bir şekilde işini en iyi şekilde yapması herkeste şok etkisi yaratıyordu. Esra Erol’un paylaşımı ile bu gücün ve sabrın nereden geldiğini bulmuş olduk.

2010 yılında Ali Özbir ile dünyaevine giren Esra Erol’un çalkantılı iş yaşamının aksine mutlu ve huzurlu bir hayatı var. İdris Ali ve Ömer Erol isminde dünyalar tatlısı iki çocuğa sahip olan yıldız sunucu, tüm gücünü ailesinden alıyormuş. Eve dönerken yoldan paylaşım yapan ünlü isim, bu paylaşımının üstüne “Günün en sevdiğim anı, eve dönüş” diye yazdı. Onca olayla uğraşan güzel sunucu, her gün ailesine kavuşmak için yolları gözlüyor

Benzer Haberler

F 16 Nisan 2021

E pek tabii kadın para kırıyor insanların duygularını sömürdüğü programla ölür yine ayrılmaz

Yorum Yaz