Yasak Aşk Gazetelik Oldu! Daha Bunlar İyi Günlerimiz: Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanında Ortalık Karışıyor

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Yasak Aşk Gazetelik Oldu! Daha Bunlar İyi Günlerimiz: Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanında Ortalık Karışıyor

Daha ilk bölümüyle Kanal D’nin güçlü dizileri arasına girmeyi başaran Camdaki Kız’da bu hafta yine aile travmaları tavan yapacak. İşte Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı!

Aileler Buluşuyor

Camdaki kız Burcu biricik

Nalan ve Sedat’ın yemeğin ardından ailelerin verdikleri kararla evlenecekleri haberi bir anda yayılır. Bu durumun ardından Nalan ve ailesi Köroğlu’na ait bir çiftliğe hafta sonu için davet edilirler. Aileler bu buluşma ile birbirlerini ilk kez yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ama tabi her iki ailede mükemmel bir şekilde rollerini oynarlar ve karanlık sırlarını birbirlerinden saklamaya çalışırlar.

Nalan ve Sedat’a Söz Töreni

blank

Ardından iki aile arasında mütevazi bir törenle Nalan ve Sedat’a söz yüzükleri takılır. Feride ise Köroğlu ailesini bir türlü içine sindirememiştir. Yıllardır Nalan’a yaptığı onu koruma işkencesini bu dönemde daha da artırır. Evlenene kadar Nalan’ı Sedat’tan korumak için her şeyi yapacak olan Feride’yi hiç beklemediği bir sürpriz beklemektedir. Bu sürpriz o güne kadar saklamayı başardıkları ve geçmişten gelen büyük bir sırdır.

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz hafta Sedat Nalan’ı herkesten gizlediği bir yere davet etmiş ve Nalan da bu daveti kabul etmişti. Bu durum karşısında çılgına dönen Feride geri dönen Nalan için yine cezalardan ceza seçer. Bu arada eski hayat tarzından hiçbir şey değiştirmeyen Sedat yine Cana ile buluşur ve magazine düşer. Gazete haberlerini gören babası ise çok sinirlenir ve tüm ev halkına Gözünüzü bundan ayırmayacaksınız” der. Nalan ise annesinin gösterdiği aşırı tepki ile geçmiş travmalarına geri döner.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz