Masumlar Apartmanı’nın Olay İkilisi Güldürdü! Ezgi Mola’nın Videosuna Merve Dizdar Kadar Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Masumlar Apartmanı’nın Olay İkilisi Güldürdü! Ezgi Mola’nın Videosuna Merve Dizdar Kadar Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, dün akşam aramıza Mısır’dan katıldı! Kendisine Mısır firavunu efekti yapan ünlü oyuncu, arkadaşlarını çok güldürdü.

Ezgi Mola

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, bu sezon ekranın en beğenilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı”nda Safiye karakterini oynuyor. Takıntılı, insanlardan korkan, hayatı çevresindekilere zindan eden ama zaman zaman gardını indiren Safiye’yi her hafta ekranda oya gibi işliyor. Safiye’yi kimi zaman bir tımarhaneye kapatmak kimi zaman da sarılıp teselli etmek istiyoruz. Bunu başarmak her oyuncunun harcı değil!

Mizahi Yönünü Unuttuk

Ezgi Mola

Safiye’yi bu kadar iyi canlandırınca Ezgi Mola’nın oyuncular camiasının en yetenekli komedyenlerinden biri olduğunu unuttuk neredeyse! Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı” öncesinde dramın hakkını verse de daha çok komedi projelerinde karşımıza çıkan bir oyuncuydu. Onun gülen yüzünü bize unutturan Safiye oldu. Ama Ezgi Mola’nın mizahını özleyen çok fazla izleyici de var. Onlara oyuncunun sosyal medya profillerini takip etmeyi öneriyoruz!

Ezgi Mola Firavun Oldu

Ezgi Mola, dizide kardeşini oynayan ve “Alice” müzikalinde de birlikte çalıştığı Merve Dizdar’la yakın arkadaş. İkili sette sık sık beraber videolar çekerek takipçilerini eğlendiriyor. Dün akşam da yoğun set takviminden fırsat bulup arkadaşlarıyla buluştukları bir geceden videolar paylaştılar.

Ezgi Mola’nın ne kadar komik bir arkadaş olduğundan kimsenin şüphesi yoktur herhalde! Ama arkadaşları da en az onun kadar komik. Ünlü oyuncunun hararetli bir şekilde yaşadıklarını anlattıkları videoda ona yaptıkları efekte bakar mısınız?

Firavun efekti olayın komikliğini uzaya çıkarmış resmen! Umarız, “Masumlar Apartmanı” ekibi oyunculara biraz daha fazla boş zaman bırakır. Böylece, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın repo günleri artar da, onları gülerken ve güldürürken daha çok görme fırsatı yakalarız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz