Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın Rüya Evi İlk Kez Görüntülendi! İçine Giren Bakmaya Doyamıyor!

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın Rüya Evi İlk Kez Görüntülendi! İçine Giren Bakmaya Doyamıyor!

Ünlülerle olan yakınlığı ile bilinen işletmeci Mert Vidinli’nin, Youtube kanalında ünlü isimlerle çektiği videolar oldukça yüksek izlenme sayısına sahip. Aslıhan Turan ile yakın arkadaş olan Vidinli, son videosunda Arda – Aslıhan Turan çiftinin rüya evini görüntüledi!

Aslıhan Doğan Turan Samimi Tavırları ile Dikkat Çekti

Rüya evinin kapılarını arkadaşı Mert Vidinli’ye ve Tüm Türkiye’ye açan Aslıhan Doğan Turan, video boyunca doğal ve samimi tavırları ile dikkat çekti.

‘Hakan Abi’ye Teslim Oldum’

blank

Aslıhan Turan, ahşap detayları ve zevkli tasarımı ile dikkat çeken evin tasarımının Hakan Ezer’e ait olduğunu söyledi. ‘Ben sadece beğendiğim ve beğenmediğim şeyleri söyledim ve Hakan Abi’ye teslim oldum’ sözleriyle, kendine has tarzı ile bilinen ünlü iç mimar Hakan Ezer’in zevkine olan güvenini vurgulamış oldu.

‘Arda Turan’ın Uyku Saati’

blank

Arda Turan’ın uyuyor olması sebebi ile evin üst katını görüntüleyemeyen Mert Vidinli ve Aslıhan Doğan Turan, havanın güzelliğinden faydalanarak sohbetlerine bahçede devam ettiler. Eşin’nin özellikle maçlardan önce dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu söyleyen Aslıhan Turan, öğle uykusunun Arda’nın hayatında önemli bir yeri olduğunu vurguladı.

Arda Turan’ın Giyinme Odası Aslıhan’ın Giyinme Odasından Daha Büyük!

blank

Mert Vidinli ve Aslıhan Turan, her ne kadar Arda’nın öğle uykusu sebebi ile evin üst katını görüntüleyememiş olsalar da, evin diğer odaları hakkında bilgiler paylaşmayı ihmal etmediler. Aslıhan’ın tüm makyaj malzemelerinin küçücük bir çantaya sığabildiğini gösteren Vidinli, ‘Arda’nın giyinme odası kocaman, Aslıhan’ınki ise yatak odasının hemen yanında küçücük bir oda!’ şeklinde konuştu.

Aslıhan Turan Youtube Kanalı Açacağının Sinyalini Verdi!

blank

Daha önce Pelin Kaya’nın youtube kanalına konuk olan Aslıhan Turan, bir Youtube kanalı açma fikrine artık sıcak baktığını belirtti. Pelin Kaya ile yaptığı yayından sonra insanların kendini tanımaya ve sevmeye başladıklarını söyleyen Turan, artık kendi Youtube kanalını açmaktan çekinmediğini söyledi. Turan’ın bu haberine ise en çok takipçileri sevindi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz