Yine Yakalandılar! Hayranları Maldivler Tatiline Çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Videosunu Paylaştı

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Yine Yakalandılar! Hayranları Maldivler Tatiline Çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Videosunu Paylaştı

Aylardır herkesten kaçan aşıklar Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Maldivler tatilinde patladı. İkilinin hayranları, Hande Erçel-Kerem Bürsin ve Gamze Erçel-Caner Yıldırım’ı görüntülemeyi başardı.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”da başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, aralarındaki olağanüstü uyum sayesinde diziyi ayakta tutuyor. Aylardır bu uyumun gerçek hayatta da karşılığını bulduğu söyleniyor! Dizi başlar başlamaz Hande Erçel’in evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrılması ilk işaretti. İkilinin dizideki halleri ve sette de çok iyi anlaşmaları iddiaları daha da alevlendirdi.

Kerem Bürsin Hande Erçel

Sık sık birlikte canlı yayın açan ikilinin birbirlerine bakışları bile her şeyi ele veriyordu ama onlardan gelen açıklama hep “Sadece arkadaşız” oldu! Neyse ki, bu açıklamanın dünyanın en sıradan yalanlaması olduğunu fark ettiler ve muhabirlere “Öyle bir şey olursa ilk sizin haberiniz olur” demeye başladılar. Öyle bir şey zaten vardı ama ilk olarak muhabirlere duyurmak yerine Maldivler tatilinde olayı patlatmayı tercih ettiler!

Bedava Maldivler Tatili

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizi sezon finali yapar yapmaz Maldivler’in yolunu tuttu. Magazin muhabirlerine havaalanında birlikte görüldüklerine dair mesajlar yağdı. Sonra da, Maldivler’de kaldıkları iddia edilen otelden bulanığın da bulanığı bir fotoğraf geldi! Kerem Bürsin ve Hande Erçel birlikte paylaşım yapmasa da, hiçbir şeyi yalanlamadılar. Paylaşımlarıyla da Maldivler’de birlikte olduklarını çok belli ettiler!

Malum, bu çiftin başarısı daha çok sosyal medya kaynaklı. Hande Erçel, 20 milyonu aşkın takipçi sayısıyla en çok takip edilen Türk oyuncu! Hal böyle olunca, 250 bin TL’lik Maldivler tatilinin de bedavaya geldiği konuşuluyor. Normalde kaldıkları yerleri hiç paylaşmayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, reklam için oteli sık sık etiketlemeye başladı.

İlk Video Geldi

Çifte, Maldivler tatilinde Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve ailesinin de eşlik edeceği konuşuluyordu. Öyle de oldu! Influencer kontenjanından tatili bedavaya getirdiği söylenen Gamze Erçel, eşi Caner Yıldırım ve kızı Aylin Mavi’yle Maldivler’in yolunu tuttu. Paylaşımlarından hep birlikte tatil yaptıkları anlaşılınca, net bir görüntü almak için herkes seferber oldu. Sonunda ilk video geldi!

Artık her şey ayan beyan ortada, en kısa sürede bir aşk açıklaması ve selfie geleceğini düşünüyoruz!

Benzer Haberler

Kraliçe 👑👑 22 Nisan 2021

Ohaaa çok sevindim iyiki beraber gitmişsiniz ….

Yorum Yaz