Bir Zamanlar Çukurova Setinden Şaşırtan Paylaşım! Hande Soral ve Hilal Altınbilek “Göründüğü gibi değil” Dedi

Aleyna

ATV

22 Nisan 2021

Bir Zamanlar Çukurova Setinden Şaşırtan Paylaşım! Hande Soral ve Hilal Altınbilek “Göründüğü gibi değil” Dedi

Sevilen dizi “Bir Zamanlar Çukurova”nın yıldızlarından şaşırtan bir fotoğraf geldi. Meğer Hande Soral ve Hilal Altınbilek arasında hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş!

Bir Zamanlar Çukurova

ATV’nin rating şampiyonu dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” yoluna üç sezondur emin adımlarla devam ediyor. İkinci sezonunda tahtı “Mucize Doktor” tarafından fena sallanan dizi, bu sezon birinciliği geri almıştı. Diğer kanallara da bakınca, pandemi döneminde izleyicilerin hastane dizilerinden fena halde soğuduğunu görüyoruz. Hal böyle olunca, “Bir Zamanlar Çukurova”, neredeyse tüm sezon boyunca birinci oldu. Ta ki, bu sezonun trendi olan psikoloji temalı dizilerden “Camdaki Kız” başlayana kadar! Yine de, ratinglerde yüksek performans göstermeyi başaran “Bir Zamanlar Çukurova”, dördüncü sezona da devam edecek. 100. bölümünde sezon finali yapacak olan dizi eylülde devam diyecek!

Vahide Perçin Uğur Güneş

Bu kadar uzun dizi sürelerinde dördüncü sezona imza atmak kolay bir iş değil, hem de dizi çekimleri İstanbul’da değilken. Adana’da geçen bir dönem dizisi olan “Bir Zamanlar Çukurova”nın hazırlıkları bile 6 ay sürmüştü, çekime gösterilen özeni siz düşünün! Sürekli İstanbul-Adana arası mekik dokuyan oyunculardan bazıları artık çok yorulduğu için diziden ayrıldı. Bu sezonun başında başrol oyuncuları Vahide Perçin ve Uğur Güneş diziye veda etti. Ama dizi gücünden hiçbir şey kaybetmedi. Çünkü karakterlere değil hikayeye yaslanıyordu!

Hande Soral’la Gelen Can Suyu

Hande Soral

Dizi yoluna yeni karakterlerle devam etti ve perşembe akşamlarının şampiyonu olmaya devam etti. Gizemli karakter Ümit’le diziye dahil olan Hande Soral, özellikle dikkat çekti. Hırslı ve azimli biri olan Ümit, diziye gelir gelmez tüm dengeleri değiştirdi! Züleyha ve Demir’in arasına giren Ümit, izleyicileri zaman zaman çok kızdırdı. Meğer hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş!

blank

Dizinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek ve Ümit’i canlandıran Hande Soral’dan güldüren bir fotoğraf geldi. Zaman zaman sette yaşanan gerginliklerle gündeme gelen dizide artık böyle sorunlar kalmadığını da görmüş olduk. Umarız, Züleyha ve Ümit dizide de problemlerini çözebilirler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz