Serenay Sarıkaya Mini Şortuyla Nefes Kesmişti! Giydiklerinin Fiyatını Duyunca Minik Bir Şok Geçireceksiniz…

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Serenay Sarıkaya Mini Şortuyla Nefes Kesmişti! Giydiklerinin Fiyatını Duyunca Minik Bir Şok Geçireceksiniz…

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın gündemden düşmediği bir konu aşklarıysa, diğer konu da stili! Çok konuşulan bazı kombinlerinin bedeline inanamayacaksınız.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, yıllardır hayatımızda olmasına rağmen 2013 tarihli “Medcezir” ve 2017’de başlayan “Fi” ile starlar ligine taşınan bir isim. Bu dizilerdeki tarzı ve havasıyla çok konuşulan ünlü oyuncu, normal hayatında da stiliyle bir ikona dönüştü. Normalde dizi karakterlerinin giydiği kıyafetler araştırılırken, Serenay Sarıkaya söz konusu olduğunda durum bambaşkaydı! Bazıları onun yurt dışındaki starların stilini taklit ettiğini söylese de, Serenay Sarıkaya’nın stil konusunda Türkiye’de tek olduğu gerçeği değişmiyor. Aurası ve fiziğiyle giydiklerini taşımayı çok iyi beceriyor.

Fiyatlar da Çok Konuşuluyor

Ancak giydiklerinden daha çok konuşulan şeyler de var, üzerindekilerin fiyatı! Magazin sayfalarında en sık gördüğümüz şeylerden biri de “Serenay Sarıkaya x kıyafetine verdiği parayla dudak uçuklattı” tarzı haberler.

Örneğin, basit bir iş toplantısı için giydiği bu çizmeler 1090 Euro. TL’ye çevirmek istemedik!

Sade ama havalı olmanın bedeli ise dolarlardan dolar beğenmek! Sweatshirt için 950 TL, gözlük için 1406 TL ödeyen ünlü oyuncu, çantası için 2350 dolar, havalı botları için de 1360 dolar ödemiş.

Yine Yangınlar Yine Biz

Son olarak, giyinme odasından bir ayna selfiesi paylaşan Serenay Sarıkaya yine tarzıyla dikkat çekti. Bu kombinin bedeli de diğerlerinden aşağı kalmıyordu!

Ünlü oyuncunun montu 21 bin 900 TL, çizmesi ise 12 bin 300 TL. Yani daha şort ve tişörtünü işin içine katamadan 12 asgari ücret bedeline ulaşıyoruz. Ne diyelim, hayırlı işler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz