Arka Sokaklar’dan Tanıdığımız Ünlü Oyuncu Alkol Yasağına İsyan Etti: Yettiniz Be

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Arka Sokaklar’dan Tanıdığımız Ünlü Oyuncu Alkol Yasağına İsyan Etti: Yettiniz Be

Arka Sokaklar dizisinde oynadığı Melek Komiser rolü ile tanıdığımız Zeynep Beşerler, tam kapanma süresince getirilen alkol satışı yasağına tepki gösterdi. Takipçilerinden adeta linç yiyen oyuncu, yorumlara cevap vermedi.

Arka Sokaklar’ın Melek Komiser’i!

1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünde gördüğü eğitimi 3. sınıfta bırakarak oyuncu olmaya karar verdi. 2009 yılından beri ekranlarda gördüğümüz Beşerler, birçok film ve dizide rol aldı. Ancak yıldızı Arka Sokaklar dizisi ile parlayan Beşerler, dizide uzun yıllar Melek Komiser olarak rol aldı.

Kenan İmirzalıoğlu ile İlişkisi Uzun Süre Yankılandı!

blank

Bir dönem yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayan Zeynep Beşerler’in adı, ayrılıktan uzun süre sonra bile Kenan ile yankılanmaya devam etti. Haklarında çıkan haberlere cevap vermekten yorulan İmirzalıoğlu ve Beşerler, o dönem sessizliğe gömülmeyi tercih ettiler.

Evlendikten Sonra Setlere Veda Etmişti!

blank

2015 yılında sevgilisi Emir İçgören’le dünyaevine giren Zeynep Beşerler, bu süreçte dizi setlerine veda etmişti. ‘Çalışma saatleri çok yoğun olduğu için çalışmak istemiyorum. Eşime vakit ayıramayacaksam neden evlendim ki? Saatler düzene girmedikçe dizi setlerine dönmeyi düşünmüyorum.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Sosyal Medya Paylaşımı Olay Yarattı!

blank

Snobmagazin’in haberine göre Zeynep Beşerler, tam kapanma süresince uygulanacak alkol satışı yasağına tepki gösterdi. ‘Alkol satışını yasaklamak bizim içmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yettiniz be!’ şeklinde paylaşımda bulunan oyuncunun linç edilmesi uzun sürmedi.

blank

Snobmagazin’in paylaşımına ‘Allah’tan korkmuyorsun devletten mi korkacaksın, zıkkım iç ateşin bol olsun’ şeklinde yorumlar yapan takipçiler, Zeynep Beşerler’i çok sert eleştirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz