Karan Kısmetiyle Geldi! Nereye Baksak Onları Görüyoruz: Fahriye Evcen ve Burak Özçivit “Aile Boyu” Ekranlarda!

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Karan Kısmetiyle Geldi! Nereye Baksak Onları Görüyoruz: Fahriye Evcen ve Burak Özçivit “Aile Boyu” Ekranlarda!

Son günlerde nereye baksak Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i görüyoruz! Farklı farklı markalarla işbirlikler yapan çiftimiz şimdiden ekranların vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı, anlaşılan minik Karan kısmetiyle geldi şans getirdi anne – babasına!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Karan Bebek Uğurlu Geldi!

2017 yılında nikah masasına oturan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen şüphesiz binlerce hatta milyonlarca kişinin favori çiftlerinden biri. Çalışkuşu dizisinde tanışıp büyük bir aşk yaşamaya başlayan çiftimiz birkaç yıl içinde nikah masasına oturarak çekirdek ailelerini kurdu. Evlendikten sonra markalarla yaptığı işbirlikleri haricinde pek göremediğimiz Fahriye Evcen, Karan’a hamile olduğunu öğrendiğinde ise oyunculuğa bir süre ara vermeye karar verdi.

Fahriye Evcen

Karan dünyaya geldikten sonra hamilelik kilolarıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu; kısa süre içinde eskisinden fit olmayı başardı! Ancak Fahriye Evcen, oğlu Karan’ı tek başına büyütmek istediği için bu süre zarfında gelen proje tekliflerini reddetti. Geçtiğimiz günlerde 2. yaşına giren küçük Karan; Özçivit ailesine uğurluyla beraber geldi! Her geçen gün biraz daha büyümeye devam eden Karan’dan sonra birçok markayla işbirliği yapan Özçivit ailesi ekranların aranan isimlerinden biri hale geldi.

blank

Aile Boyu Ekrandalar!

Yıllardır bir kozmetik markasının reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Fahriye Evcen, geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de lider bir bebek beziyle işbirliği yaparak yeni reklam yüzü oldu. Hatta güzel oyuncunun lansmandaki güzelliği hepimizi büyülemişti! Fakat Fahriye Evcen’in yeni projesi sadece bu değilmiş! Bugün Instagram hesabından bir mobilya markasıyla anlaştığını duyuran güzel oyuncuyu daha çoook reklamlarda göreceğiz. Ayrıca Fahriye Evcen’in markalarla işbirliği yaptığı tek platform televizyon değil! Instagram takipçileri sayesinde birçok markanın son sezon parçalarıyla çekimler yapan güzel oyuncu; sosyal medyadan da bu markaları paylaşmayı ihmal etmiyor.

Fakat Özçivit ailesinden markalarla işbirliği yapan sadece Fahriye Evcen değil! Burak Özçivit’te hem ATV’nin Kuruluş Osman dizisinde başrolü canlandırıyor hem de birden fazla markanın reklam yüzü olarak karşımıza çıkıyor. “Aile boyu” ekranlardan düşmeyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’e kesinlikle Karan bebeğin uğuru yansıdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz