Alişan Filipinli Bakıcıların Lokmalarını Sayıyor: Demet Akalın ve Alişan Canlı Yayında Pahalılıktan Yakındı!

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Alişan Filipinli Bakıcıların Lokmalarını Sayıyor: Demet Akalın ve Alişan Canlı Yayında Pahalılıktan Yakındı!

Star TV’de ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında şu sıralar reytingler pek de yüzleri güldürmüyor. Hatta öyle ki bu sabah ünlü şarkıcı Alişan canlı yayında programlarını izleyen seyircilere dua etmek zorunda kaldı! Ancak dua arasında “yumurta”nın fiyatı akıllara gelince konu aniden değişti. Alişan ve Buse Varol’un evinde 5 günde toplamda 90 yumurta yeniyormuş!

Demet Akalın ve Alişan

Reytingler Yüz Güldürmüyor!

Özellikle Koronavirüs pandemisinin ardından marketler ve pazarlar gerçekten el yakıyor. Geçtiğimiz seneye kıyasla birçok ürünün fiyatı inanılmaz artışlar gösterirken vatandaşların cebine giren para ise aynı hızla düşmeye ve değer kaybetmeye başladı! Ancak bu defa işler oldukça kritik, Demet Akalın ve Alişan bile pahalılıktan dert yanmaya başladıysa pandemiden dolayı çalışamayan kişiler ne yapsın?

Bildiğiniz gibi Alişan ve Demet Akalın geçtiğimiz yaz ayından beri Star TV’de birlikte sabah programı sunuyor. Hem eğlenen hem de eğlendiren ortiler bir dönem uzuun süre küsmüş olsalar da; barışmayı ve eski samimiyetlerinin üzerine koyarak dostluklarını devam ettirmeyi bildiler. Hatta Alişan geçtiğimiz günlerde, programa başlamadan önce kendisine destek vermeyen ve “bu program tutmaz, anlaşamazsınız!” diyen kişilere cevap niteliğinde bir paylaşım yapmıştı.

Canlı Yayında Önce Dua Sonra Dedikodu!

Bu paylaşımdan sonra reytinglerin iyiye gittiğini düşünsek de Alişan’ın bugün “yağmur duası” gibi “reyting duası” yapması işlerin pek de yolunda gitmediğinin habercisi oldu; “Şu anda bu programı kim açtıysa ya da kim açacaksa Allah ona sağlık versin, mutluluk versin, para versin, dolar versin, euro versin, türk lirası versin!” Alişan’ın duası ortisi Demet Akalın tarafından “yumurta versin!” diyerek kesilince ortalık karıştı. Meğerse yumurta bizim ortilerin kanayan yarasıymış!

Yumurtanın pahalılığından dem vurmaya başlayan Alişan’dan sonra Demet Akalın; “Eskiden Alişan’la dalga geçerdim ama şimdi anlıyorum. Yumurta çok pahalı, diyete girdim her gün yumurta yiyorum sinirimi bozmaya başladı!” deyince Alişan ve Buse Varol’un evinde 5 günde 90 yumurta yendiğini öğrendik! Bunun da en büyük sebebi çiftimizin evinde Burak ve Eliz’e bakan Filipinli bakıcılarmış; “Eve 5 günde 90 tane yumurta alıyorum bitiyor. Bu Filipinliler çok yumurta yiyor! Onlar her şeyi yumurtayla yiyor, geçen gün baktım yumurtayı kırmış ekmek arasına koymuş yiyor, dedim ‘Onlar kaç para biliyor musun sen?'” Evdeki bakıcıların lokmalarını da saymazsın ama Alişan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz