Savaşı Kim Kazanacak? Ateş Yine Çıldırdı: Benim Odamda Böyle Şeylere Yer Yok! Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Savaşı Kim Kazanacak? Ateş Yine Çıldırdı: Benim Odamda Böyle Şeylere Yer Yok! Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Hekimoğlu’nda geçtiğimiz bölümde ekipte dağılmalar olurken duygusal anlar yaşandı. Bu hafta ise Ateş’i yine zorlu ve yeni vakalar beklerken o da ekibine olan ihtiyacını gözden geçirecek. İşte Hekimoğlu 48. bölüm fragmanında bizi bekleyen ipuçları!

Meryem ve Hadidi’nin Hikayesi

Geçtiğimiz hafta Suriye’deki savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Meryem ve Hadidi’nin hikayeleri konu alındı. Meryem ve Hadidi 2 yıl Türkiye’de kaldıktan sonra Yunanistan’daki mülteci kampına yerleştirilirler. Ancak Meryem’in aniden ortaya çıkan hastalığı o kampta çözülemeyeceği için çareyi illegal yollarla yeniden Türkiye’ye gelmekte bulurlar. Bu esnada denizde motorları bozulur ve Türk Sahil Güvenlik tarafından kurtarılırlar. Çiftin sahil güvenlikten istediği tek şey doktor Ateş’i görmektir.

Ekip Dağılıyor mu?

blank

Ancak bu arada ekip de kendi içinde bir karmaşa yaşamaktadır. Mehmet Ali hastaneden ayrılmak üzereyken Hekimoğlu’nun ona karşı tavrı değişir. Emre ise bundan dolayı rahatsızlık duyar ve Hekimoğlu ile konuşmaya karar verir. Ancak bu konuşma Emre için dönülmez bir yolun başlangıcı olacaktır.

Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 48. bölüm fragmanında ise İpek ve Orhan, Ateş’in ekip konusundaki tavrını tartışırlar. Ateş’in ciddi bir vakayı tek başına çözebilecek olması onun gözünde ekibi gereksiz görmesine neden olabilecektir. Bu arada Ateş ve Orhan bir oda krizi yaşarlar. Orhan ve İpek’in Ateş’in bu yönüne ilişkin ne yapacakları, Ateş’in vakaya ilişkin çözüm yöntemleri 48. bölümde Kanal D’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz