Ünlülerimiz Haziran’dan Önce Yazı Getirdi İfşaların Ardı Arkası Kesilmedi: Sibel Can, Demet Özdemir ve Hande Doğandemir!

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Ünlülerimiz Haziran’dan Önce Yazı Getirdi İfşaların Ardı Arkası Kesilmedi: Sibel Can, Demet Özdemir ve Hande Doğandemir!

Koronavirüs pandemisi boyunca herkes evlerde olduça sıkıldı ve bunaldı. 17 günlük tam kapanmanın ardından azalan vakalarla birlikte daha Haziran gelmeden yaz mevsimine ışık hızıyla giriş yapan ünlülerimizden ifşaların ardı arkası kesilmedi! Geçtiğimiz haftalarda tekne tatili sırasında uzun yıllardır ismi Emir Sarıgül’le anılan Sibel Can’ın başlattığı ifşa akımını aynı günlerde Serenay Sarıkaya devam ettirmişti. Bugün ise Oğuzhan Koç ile güzel bir ilişkiye başlayan Demet Özdemir ve Aslı Bekiroğlu beraber tekne tatili yaparken görüntülendi. Hande Doğandemir ise pandemide aldığı kilolarla magazincilerin eleştirilerinden kaçamadı!

Uzun zamandır tatil yapamayan ünlülerimiz yer aldıkları projelerin final ya da sezon finallerinin ardından soluğu ya yurt dışında ya da güney kıyılarında almaya başladı bile! Özellikle de ünlülerimizin uğrak tatil yerlerinden olan Maldivler’e gitmemiş olsak da; Maldivler’den o kadar çok story görüyoruz ki gitmeden gezmiş kadar olduk. Bu senenin modası Maldivler’de sonra tekne tatilleri! Koronavirüs yüzünden kalabalık ortamlara girmek istemeyen ünlülerimiz tekne kiralayarak güzel bir tatilin tadını çıkarıyor. Bakalım Haziran’a sayılı günler kala şimdiden kimler ifşa olmuş?

Sibel Can – Emir Sarıgül

blank

Uzun yıllardır birlikte oldukları iddia edilen Sibel Can ve Emir Sarıgül çifti her defasında ilişki yaşamadıklarını söylese de sonunda TV100’ün kameralarına yakalandılar! Bodrum’da bir tekne tatili esnasında basılan çiftimiz; 2021 yılının ilk ifşalanan çifti oldu.

Serenay Sarıkaya – Haldun Demirhisar

blank

Aynı günlerde ifşalanan bir diğer çiftimiz ise Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar oldu. Geçtiğimiz aylarda Serenay Sarıkaya’nın “arkadaşım” dediği Haldun Demirhisar’la bir aydır aynı evde yaşadığı ortaya çıktı!

Demet Özdemir – Oğuzhan Koç

blank

Bir tekne tatili vakası da çiçeği burnunda çiftimiz Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan geldi! Yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu-Çağrı Telkıvıran çiftiyle Fethiye açıklarında tatil yaparkan magazincilerin kadrajından kaçamadılar. Oğuzhan Koç’un aldığı kilolar ise sosyal medyada olay oldu!

Hande Doğandemir

blank

Güzel oyuncu Hande Doğandemir ise paparazzilerin kamerasının azizliğine uğradı. Koronavirüs pandemi sırasında aldığı kilolarla göze çarpan Hande Doğandemir sosyal medyada büyük eleştiri aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz