Artık Dikiş Tutmuyor! Şeyma Subaşı ve Meedo’su Arasında Yine Bir Kriz mi Çıktı?

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Artık Dikiş Tutmuyor! Şeyma Subaşı ve Meedo’su Arasında Yine Bir Kriz mi Çıktı?

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ve “hayatının aşkı” Meedo’sunun ilişkisinde sular durulmuyor. Skandal bir ayrılığın ardından barışan ikilinin yeni bir kriz yaşadığı söyleniyor.

Şeyma Subaşı

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza giren Şeyma Subaşı, o dönemde büyük bir sosyal medya gücü kazandı. Herhalde Türkiye’nin ilk sosyal medya fenomenlerinden biri de Şeyma Subaşı’ydı! Ama içerik üretmek yerine sürekli partilere ve festivallere gittiği için büyük bir kesimin de nefretini kazandı. Çalışmadan süper lüks bir hayat yaşamasının yanı sıra, “yuva yıkan kadın” olduğu için onu sevmeyenler de vardı. Acun Ilıcalı’dan boşandığı zaman bu yüzden büyük bir kesim çok sevindi. Çünkü Şeyma Subaşı artık o lüks hayatı yaşayamayacaktı!

Milyarder mi Değil mi?

Şeyma Subaşı Meedo

Ama Şeyma Subaşı inat etti ve standartları biraz düşse de, aynı şekilde yaşamaya devam etti. Aşk hayatında da hız kesmeyen ünlü isim, bu yılın başlarında Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi’yle -Meedo- bir ilişkiye başladı. “Peri masalı” ve “doğru kişi” deyip gece gündüz övdüğü Meedo, ona uçaklar kapatıyor, hediyeler gırla gidiyor, Miami ve İbiza’nın en lüks yerlerinde yaşıyordu. Ama milyarder diye lanse edilen Meedo’nun öyle olmadığı anlaşılınca ortalık karıştı.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, çıkan dolandırıcılık haberlerinin ardından, kesin bir dille yalanladığı hamileliğini doğruladı ama düğünü ertelediklerini duyurdu. Çok geçmeden düğün stresi nedeniyle bebeğini kaybettiğini, daha sonra da ayrıldıklarını açıkladı. Bütün medya Meedo dolandırıcı çıktığı için ayrıldıklarını söylüyordu. Ama bu iddiaları kesin bir dille yalanlayan Şeyma Subaşı, tam da Meedo Türkiye’ye gelip röportaj vermeden önce eski sevgilisiyle barıştı!

Yine mi Kriz Çıktı?

Şeyma ve Meedo

Bu sefer ortaya bambaşka bir iddia atıldı. Söylenenlere göre, Meedo sevgilisinin gösteriş düşkünlüğünden ve her şeyin sosyal medyada yaşanmasından bıktı. Üstelik, çıkan dolandırıcılık haberleri yüzünden işleri de bozuldu. Bu yüzden, artık sosyal medyada çok görünmemeyi şart koşarak Şeyma Subaşı’yla barıştı. Bu kurala uymadığı için mi bilinmez ama çiftin yeni bir kriz yaşadığı söyleniyor!

Şeyma Subaşı

Meedo’nun sadece aile ve arkadaşlara özel olarak kullandığı Instagram hesabını Şeyma Subaşı takip etmiyor. Üstelik, magazin sayfaları Şeyma Subaşı’nın bir kavganın ardından kısa süre de olsa yine evi terk ettiğini iddialarından geçilmiyor! Bakalım, bu krizin de kokusu çıkacak mı yakında?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz