Sadakatsiz’den Ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı Müge Anlı’dan Sonra Gözünü Cansu Dere’ye Dikti: Yeni Proje mi?

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Sadakatsiz’den Ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı Müge Anlı’dan Sonra Gözünü Cansu Dere’ye Dikti: Yeni Proje mi?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, dün akşam en sevdiği insanlarla kalabalık bir yemekte bir araya geldi. Yemekte star oyuncu Cansu Dere’nin de olması ve ona özel yapılan paylaşım, yeni proje sinyali olarak yorumlandı!

Acun Ilıcalı

TV8 ve Exxen’in sahibi Acun Ilıcalı, kalabalık çevresi ve arkadaşlarına verdiği önemle de biliniyor. Eğer “Survivor”a katıldıysanız ve sizde bir ışık görüyorsa, artık sırtınız yere gelmiyor, bir de yıllardır birlikte çalıştığı insanların ne imkanlar bulabileceğini düşünün! Çocukluk ve gençlik dönemlerinden arkadaşlarına, son dönemde kanallarında sürekli yer verdiği yakın dostları da eklenince, gecesi gündüzü sevdiği insanlarla bir arada geçiyor. Arkadaşlarına, “Ruhumun besini” diyen Acun Ilıcalı, sık sık aynı ekiple zaman geçiriyor. Dün de yine dostlarına kalabalık bir yemek verdi.

Mehmet Yalçınkaya’dan Özel Davet

Dün akşamki toplanma vesilesi ise fenomen yarışma “MasterChef”in jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya’nın verdiği davetti. Gecede Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da vardı. Ama asıl dikkati çekenler birbirinden ünlü isimlerdi! Acun Ilıcalı’nın da söylediği gibi bir yıldız yağmuru vardı. Dikkati ise “Üç Adam”dan sadece İbrahim Büyükak’ın olması çekti. Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler’in gelmemesi, “Üç Adam dağıldı” söylentilerini haklı çıkarır gibiydi. Ama yemekteki asıl bomba isim başkaydı!

Yeni Proje Sinyali mi?

Cansu Dere

Geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz” ile ekrana dönen star oyuncu Cansu Dere de yemekteydi. Acun Ilıcalı’nın çekirdek ekibinde hiç görmediğimiz ve tanımadığı insanlarla sosyalleşmekten genelde uzak duran Cansu Dere’nin bu hareketi şaşırttı. Üzerine, Acun Ilıcalı da Cansu Dere’ye özel bir paylaşım yaptı!

Acun Ilıcalı Cansu Dere

Bu paylaşım, sosyal medyada yeni bir proje sinyali olarak yorumlandı. Kim bilir, belki de Cansu Dere’yi gelecek sezon Exxen’de de görürüz. Tutması için çok uğraşılan platformun can simidi olmaya çok uygun bir isim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz