Dertler Peşini Bırakmıyor! Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan Bakın Çareyi Kimde Buldu?

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Dertler Peşini Bırakmıyor! Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan Bakın Çareyi Kimde Buldu?

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan, geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden “Kardeşlerim” sayesinde tekrar şöhretin zirvesine çıktı. Ama dertler yakasını bırakmadı!

Celil Nalçakan

Yıllardır ekranlarda izlediğimiz Celil Nalçakan, karizması ve başarılı performansıyla oldukça sevilen bir oyuncuya dönüştü. Ama yıllarca oynamak istediği başrol bir türlü gelmedi. Ta ki “Kardeşlerim” dizisine kadar! Geçtiğimiz sezonun en çok sevilen dizilerinden “Kardeşlerim”, beklenmedik bir şekilde ratinglerin zirvesine yerleşti. Böylece, dizideki Akif karakteri sayesinde ilk başrolünü oynayan Celil Nalçakan da sınavı başarıyla geçmiş oldu. Hayran kitlesi giderek büyüyen ünlü oyuncu, Instagram’daki paylaşımlarıyla kah güldürdü kah hüzünlendirdi. Zaman zaman da sinirlendirdi!

Robin’e Yapılanlara Kızdı

Celil Nalçakan, hayvan hakları konusunda son derecede duyarlı biri. Evinde de dünyalar tatlısı köpeği Robin’le yaşayan ünlü oyuncu, komşularının Robin’den şikayetçi olmasına verdiği tepkiyle de epey gündem oldu. Komşularından biri kapısına, “Lütfen Rodin’i erken (sabah) ve geç (akşam) saatlerinde bahçeye bırakmayın. Etraftaki komşulardan şikayet var!” notu bırakınca olanlar oldu.

Celil Nalçakan story

1. Rodin değil, ROBİN. 2. Kapıma not asacağınıza, zilime bassaydınız, bir çayımı içseydiniz. 3. Notunuzun altına isminizi yazsaydınız da, kamera kayıtlarına bakmakla uğraştırmasaydınız bizi. 4. Bir daha böyle bir şikayetiniz olursa yöneticimize iletiniz mektup arkadaşlığı yapmak yerine.” diyen Celil Nalçakan, notu da “Robin’in babası” sözüyle noktaladı! Hayvanlarının onun için ne kadar önemli olduğu son paylaşımıyla tekrar ortaya çıktı.

Bakın Kiminle Dertleşiyor?

Melankolik yanıyla ve söylediği hüzünlü şarkılarla da bilinen Celil Nalçakan, sık sık takipçileriyle de hüzünlü yanını paylaşıyor. Ama artık daha yakınındaki biriyle dertleşmeye karar verdi, bir köpekle!

Celil Nalçakan story

Köpekle birikte bir diyalog yazarak yaşadığı problemleri anlatan ünlü oyuncu, hayranlarını çok şaşırttı. “Abi, az biraz bir konuşabilir miyiz, ben bazı sorunlar yaşıyorum insanlarla” dedirttiği köpeğe verdiği cevap, “Al benden de o kadar” oldu. Hal böyle olunca da hayranları duruma gülmekle ağlamak arasında kaldı! Umarız, bu problemler kısa süre içinde çözülür!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz