Sevgilisi Öpmeye Doyamadı! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Motosiklette Aşka Geldi

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Sevgilisi Öpmeye Doyamadı! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Motosiklette Aşka Geldi

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in Selçuk’u Tarık Emir Tekin, model sevgilisi Sophia ile tatiline devam ediyor. Motosiklet eşliğinde gün batımına karşı yol alan aşıklar, birbirini öpmeye doyamadı.

Tarık Emir Tekin

Son dönemde yıldızı en çok parlayan oyunculardan biri de Tarık Emir Tekin oldu. Sevilen dizi “Sadakatsiz”in Selçuk’u olarak tanıdığımız genç oyuncu, yeteneğiyle sivrilince “Bu zamana kadar neredeymiş?” yorumları aldı başını gitti.

Şevval Sam Tarık Emir Tekin

Geçmişi mercek altına alınan oyuncunun Şevval Sam ve Metin Tekin’in oğlu olduğu öğrenilince herkes daha da çok şaşırdı. “Ünlü çocuğu” kontenjanından sosyal medyada ve gece hayatında boy göstermek yerine, Oxford’da oyunculuk eğitimi almayı seçen ve mesleğiyle öne çıkan Tarık Emir Tekin çok sevildi.

Yıllardır Birlikteler

blank

Bir anda, magazin deyimiyle, “genç kızların sevgilisi” olan Tarık Emir Tekin’in özel hayatı da yakın markaja alındı. Görüldü ki, 7 yıldır model sevgilisi Sofia ile mutlu mesut bir ilişki yaşıyor! Arada kısa süren ayrılıklar yaşansa da, birbirini çok seven çift dönüp dolaşıp yine aşkı birbirlerinde buluyor. Instagram paylaşımlarıyla da son dönemin en cool çiftlerinden biri olduklarını ortaya koyan ikili, sık sık çıkan ayrılık haberlerine inat haftalardır birlikte tatil yapıyor. Cesur paylaşımları ve öpüşme pozlarıyla da hayranlarını coşturuyorlar!

İkilinin bitmeyen tatilinden yaptığı cool paylaşımların son örneğiyse yine kalpleri ısıtacak cinsten!

Motosiklette Aşk

Mutlu aşıklar, tatil boyunca zaman zaman lüks minibüslerden zaman zaman da köhne motosikletlerden paylaşım yaptı. Dün de gün batımına doğru motosiklet sefası yapan mutlu çift, birbirini sevmeye doyamadı. Her zamanki gibi karizmadan da ödün vermediler, orası ayrı!

Sevgilisini öpmeye doyamayan Sofia’nın halleri, sosyal medyada “Yok böyle romantizm” yorumlarına yol açtı. Çıtayı arşa çıkaran Tarık Emir Tekin ve Sofia çiftine, daha nice mutlu günler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz