Artık Şikayetler de Instagram’dan Yapılıyor! İrem Derici Komşusu Lerzan Mutlu’yu Çıldırtınca Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Artık Şikayetler de Instagram’dan Yapılıyor! İrem Derici Komşusu Lerzan Mutlu’yu Çıldırtınca Olanlar Oldu

Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, dün gece gürültü yüzünden çıldırdı ve komşusunu Instagram’da şikayet etmeye başladı. Olayın en dikkat çeken tarafı ise bu komşunun İrem Derici olmasıydı!

İrem Derici

İrem Derici, pandemi dönemindeki en üretken ve en çok dikkat çeken şarkıcılardan biriydi. Kısa süre içinde Türk popunda zirveye çıkacak kadar yetenekli ve renkli biri olan İrem Derici, dobra açıklamaları ve eğlenceli tarzıyla sosyal medyanın da bir numarası oldu. Ama pandemi sürecinde bu kadar göz önünde olmasının sebebi sadece yetenekleri ve esprileri değildi! Herkes evlere kapanmışken sosyalleşmeye tam gaz devam eden İrem Derici, partiler ve polis baskınlarıyla da haber oldu.

İrem Derici

Ünlü şarkıcı, yakın arkadaşları ile küçük partiler vermekten kendini alamıyordu. Sonunda, aşılar da son hızla gelmeye başlayınca olanlar oldu! İrem Derici, bir ay önce Enis Arıkan, Buray ve Cem Belevi gibi isimlerin de yer aldığı kalabalık bir doğum günü partisine katıldı. Sokağa çıkma yasağı başladığı halde devam eden parti, polisin gelmesiyle son buldu. Herkes kaçmaya çalışırken, “Sıkıntı yok, cezamız neyse öderiz” diyecek kadar rahat olan İrem Derici, sosyal medyada olay yarattı. Belli ki, sosyalleşmeye de tam gaz devam ediyor. Çünkü komşuları Instagram’dan şikayet etmeye başladı!

Lerzan Mutlu Dayanamadı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, dün gece ünlem işaretleriyle dolu paylaşımlar yapmaya başladı. Çünkü komşusu İrem Derici canına yetti!

Lerzan Mutlu irem Derici

İrem Derici parti yaptığı için sabaha kadar uyuyamayan Lerzan Mutlu, ona Instagram’dan ulaşmaya çalıştı. Çünkü İrem Derici ne güvenliğe ne de WhatsApp’a cevap veriyordu!

blank

Lerzan Mutlu “Bana yakışır mı komşuma polis çağırmak? Yakışmaz ama zorluyorsunuz. Bu ne ya, delireceğim. Hala susmadı müzik” diyerek öfkesini kustuğu bir sürü story attı. Umarız, sakinleşmeyi başarmıştır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz