Reklam Diyen de Oldu Beğenen de! Ama ‘Tüm Zamanların En Güzel İntiharı’ Hadise’ye Baya Yaradı

Ayşegül S.

Haberler

1 Temmuz 2021

Reklam Diyen de Oldu Beğenen de! Ama ‘Tüm Zamanların En Güzel İntiharı’ Hadise’ye Baya Yaradı

Geçtiğimiz günlerde hem yeni şarkısı Hay Hay’la hem de sevgilisi Kaan Yıldırım ile ilişkisinin bitmesi ile gündeme gelen Hadise sosyal medyada epey konuşulur oldu. Şimdi de şarkısına çektiği kliple gündemde olan Hadise klibin tıklanma rakamlarından oldukça memnun. İşte güzel sanatçının gurur duyduğu anlar!

Demet Reklam Demişti!

Bir süredir birlikte olduğu Kaan Yıldırım ile yolları ayıran Hadise’nin ilişkisine dair paylaşımlarını meslektaşı Demet Akalın ‘Reklam’ olarak açıklamıştı. Açıkçası o gün bugündür iletişim dahi kurduklarını görmediğimiz ikilinin bu kararları pek de reklam değilmiş anlaşılan. Hadise işinde gücünde Kaan Yıldırım ise arkadaşları ile birlikte tatilde. Bi Daha Bi Daha ile yeni bir çıkış yapan Demet Akalın meslektaşı için bu yorumu yaptı ama artık kıskandığından mı yoksa gerçekten öyle anladığından mı biz bir yorum yapmayalım bu konuda.

Klip Şimdiden 10 milyon Tıklamada

blank

Hadise’nin Hay Hay şarkısı için çektiği klip aslında gerçek bir olaydan esinlenerek çekilen bir klip. Klip 1947 yılında henüz 23 yaşındayken Empire State binasının 83. katından atlayarak hayatına son veren Evelyn McHale adlı genç kadından esinlenen bir hikaye.

blank

7 yaşındayken babasının işi nedeniyle ailesi ile birlikte Washington’a yerleşen McHale’in oldukça huzursuz bir aile ortamı vardır. Öyle ki, sürekli anne babası kavga eden genç kadının annesi daha o küçük bir çocukken evi terk eder. Evelyn bir daha annesini hiç görmez. Babası ise 7 çocuğa hem annelik hem de babalık yapar.

blank

Liseden mezun olduktan sonra bir Hava Kuvvetleri personeli ile nişanlanan Evelyn bir gün nişanlısının kendisine hediye ettiği inci kolyeyi takarak Manhattan’da Governor Clinton Hotel’de bir oda kiralar. Ardından dönemin en yüksek binası olan Empire State’in, ziyaretçiler için olan 86. katındaki gözlem evine çıkan Evelyn, paltosunu ve cüzdanını düzgünce korkuluklara bırakır. İnci kolyesini boynundan çıkarıp sıkı sıkı tutup kendisini 86. kattan yani 250 metre yükseklikten aşağıya bırakır.

blank

Aşağıda Birleşmiş Milletler Meclisi’ne ait park halindeki Cadillac’ın üstüne düşer. Evelyn huzurlu bir şekilde uyuyormuşcasına elinde sımsıkı tuttuğu inci kolyesiyle yatarken oradan geçmekte olan fotoğrafçılık öğrencisi Robert C. Wiles bu anı ölümsüzleştirir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz