Danilo Görmesin! MasterChef’in Göz Bebeği Somer Sivrioğlu Sosyal Medyaya Damga Vurdu: Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Danilo Görmesin! MasterChef’in Göz Bebeği Somer Sivrioğlu Sosyal Medyaya Damga Vurdu: Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

MasterChef Türkiye, yeni sezonu ile Tv8 ekranlarında yerini aldı. Şu sıralar ilk seçmeleri gerçekleştirilen yarışmanın 4. bölümü dün akşam yayınlandı.

Jürilerin Ayrılık Haberleri Üzmüştü

Yarışmacıların yaptığı harika yemeklerle ağzımızın suyunu akıtan MasterChef’in geçen sezon finalinin ardından ayrılık iddiaları gündeme geldi. Jüriler hakkında çıkan ayrılık haberleri uzun süre sosyal medya gündemini meşgul etti. Masterchef hayranları bu haberlere üzülürken, jüri yeni sezonda tekrar bir araya geldi.

blank

MasterChef’in görünüşte sert ama bir o kadar da pamuk kalpli jürisi Mehmet Yalçınkaya, geçen sezonda gündeme gelen ifşaların hemen sonrasında kızının Youtube kanalında ona eşlik etmişti. Mehmet Şef’in “Yeni proje” paylaşımları ayrılık iddialarını destekleyerek hayranlarını bir hayli üzmüştü.

blank

Ardından sempatik jüri üyesi Danilo Zanna için aynı iddia ortaya atıldı. Bir markanın reklam yüzü olan ve sosyal medya paylaşımlarında sık sık reklamlara yer veren Danilo Şef’in de yeni sezonda kadroda yer almayacağı konuşuldu. Bu habere isyan eden hayranlarının üzüntüsüne dayanamayan Danilo Zanna, sonunda haberleri yalanlayan bir paylaşım yaptı.

blank

Esprileri ve babacan tavırlarıyla yarışmaya renk katan Somer Sivrioğlu hakkında herhangi bir ayrılık iddiası gündeme gelmedi. Ancak Avustralya’da Efendy isimli bir restoranı olan Somer Şef’in de pandemi koşulları sebebiyle Türkiye’ye gelip gelemeyeceği merak uyandırdı.

blank

MasterChef tutkunları nefesini tutmuş şeflerden bir haber beklerken, sonunda yeni sezon tanıtımları yayınlandı. Videolarda şefleri bir arada gören MasterChef severler rahat bir nefes aldı. Programın hiçbir değişiklik olmaksızın yeni sezon elemelerine başlaması ekranlarda büyük yankı uyandırdı.

blank

Program başlar başlamaz sosyal medyada capsler dolaşmaya başladı. Somer Şef dün “Materchef_capsleri” adlı hesabın yayınladığı bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak takipçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Jason Statham ve sevgilisi’nin bir fotoğrafı ile Danilo ve Somer Şeflerin bir fotoğrafını birlikte yayınlayan hesap, üzerine “Onlarda aşk- Bizde aşk” notunu düştü. Somer Şef aynı fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak takipçilerinin yüzünü güldürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz