Öpüşme Krizi Sürüyor! Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın’dan Şaşırtan Paylaşım: “Ateşli öpüşmüşüm”

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Öpüşme Krizi Sürüyor! Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın’dan Şaşırtan Paylaşım: “Ateşli öpüşmüşüm”

Ünlü oyuncu Deniz Işın, şu sıralar “Leyla ile Mecnun”un yeni Leyla’sı olmanın heyecanını yaşıyor. Bir yandan da sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarına devam eden Işın, bu kez de yaşadığı öpüşme krizini paylaştı.

Deniz Işın

Deniz Işın, geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizileri “Sefirin Kızı” ve “Masumiyet” ile hayatımıza giren isimlerden biri. Özellikle de “Masumiyet” dizisinde canlandırdığı İrem karakteri ile herkesin dikkatini çeken Deniz Işın, bir anda sosyal medyanın en popüler isimlerinden biri oldu. Çünkü dizilerde oynadığı karakterlerin aksine son derece eğlenceli ve komik bir insandı! Yaptığı uçuk kaçık ve esprili paylaşımlarla herkesi güldüren Deniz Işın, yeniden çekilen “Leyla ile Mecnun”un yeni Leyla’sı olmayı da başardı!

Tam kendi kafasına göre bir dizide rol almaya başlayan Deniz Işın, fenomen dizinin hayranlarının da sevgisini kazanmayı başardı. Önce şüpheyle yaklaşan ve çok özledikleri dizilerinin yeni Leyla’sını yargılayan hayranlar, artık Deniz Işın’ı bu diziye çok yakıştırmaya başladı. Deniz Işın paylaşımlarda espri dozunu artırdıkça “Leyla ile Mecnun” hayranları da beklentiyi büyütüyor!

“Biraz ateşli öpüşmüşüm”

Öte yandan, Deniz Işın hayvan sevgisiyle de bilinen ve evinde de çok sevdiği hayvanlarıyla yaşayan biri. Sık sık patili dostlarıyla yaşadığı kaosu anlatan Deniz Işın, bugün de yaşanan “öpüşme krizini” anlattı!

Ünlü oyuncu, “Hiç uyuyamadım. Son zamanlarda zaten uyuyamıyorum. Tam uykuya dalacakken bu kediler de gürültü yaptı. Kedilerim tarafından şiddete uğradım” diyerek takipçilerini yine çok güldürdü. “Dudaklarım çatlamış. Danke’yle biraz ateşli öpüşmüşüm herhalde” notuyla köpeğine ve geçtiğimiz gün çıkan öpüşme haberlerine laf atmadan geçmedi. Sabahın köründe kalkıp yaptığı bir sürü aktiviteyi rağmen hala saatlerin geçmemesine de “İnanamıyorum. Gün bitmiyor” diyerek isyan etti. Umarız, artık rahat bir uyku uyuyabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz