Artık Sunucu Değil İzleyici Olmak İstiyor! Esra Erol’un Instagram’daki Son Paylaşımı Görenleri Şaşırttı

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Artık Sunucu Değil İzleyici Olmak İstiyor! Esra Erol’un Instagram’daki Son Paylaşımı Görenleri Şaşırttı

Usta sunucu Esra Erol, sosyal medyada yeni bir yol izleyecek. Hayranlarıyla daha yakın iletişim kurmak isteyen Erol, onların programını izlerkenki videolarını paylaşmaya başladı!

Esra Erol

Esra Erol, son dönemde ekranlarda izlediğimiz en başarılı sunuculardan biri. 2007’de ülkenin en garip kanallarından Flash TV’de başlayan “Dest-i İzdivaç”, komik bir evlilik programı olarak kalacak gibi görünüyordu. Ama tam tersi oldu! Program ve Esra Erol o kadar beğenildi ki, rekor transfer ücretleriyle büyük kanallara geçti. Hatta televizyon kanalları yeni bir açılım yaptı, her yerde evlilik programı görmeye başladık! En deneyimli gündüz kuşağı sunucuları bile ışığı görüp formatlarını bu yönde değiştirdi. Bir dönem, magazin gündeminin en önemli konularından biri de evlilik programı sunucularının kavgalarıydı.

Format ne kadar yaygınlaşırsa yaygınlaşsın, evlilik programlarının kraliçesi hep Esra Erol olarak kaldı. Ancak 2016-2018 arası süren OHAL, evlilik programlarını da vurdu! 2017’nin nisan ayında çıkan bir KHK ile evlilik programları hakkındaki yaptırımlar ağırlaştı. Haliyle, programların sonu geldi. Ama Esra Erol pes etmedi. Programına bu kez Müge Anlı’yı andıran bir format getirerek kayıpları bulmaya ve aile problemlerini çözmeye başladı. Ratinglerde de hala en üst sıralarda!

Artık İzleyici Olmak İstiyor

Esra Erol

Öte yandan, Esra Erol sosyal medyada da çok seviliyor. Mesela Instagram’da tam 4 milyon takipçisi var! Genellikle aile hayatını ve gün içinde yaşadığı şeyleri paylaşmayı tercih ediyor. Ama takipçi sayısı çok olunca sosyal medya için de yeni yeni planlar yapmaya başladı. Örneğin, programa nasıl hazırlandığını ve çekim sürecini uzun uzun anlatan bir seri hazırlamıştı. Son hamlesi ise onu izleyenleri paylaşmak! Buna iş yerinde pür dikkat “Esra Erol’da” programını izleyen bir beyefendiyle başladı.

Esra Erol’a kendisini izleyenleri paylaşma macerasında başarılar diliyoruz. En az “Diriliş Ertuğrul”u kılıçlarla izleyen seyirciler kadar ilginç hayranlar göreceğiz gibi duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz