Hayatta İki Şeyde İmkansız Diye Bir Şey Yoktur: Rüyalarda ve Aşkta! Baht Oyunu 1. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Hayatta İki Şeyde İmkansız Diye Bir Şey Yoktur: Rüyalarda ve Aşkta! Baht Oyunu 1. Bölüm Fragmanı

Ekranlara yeni gelecek olan taptaze bir yaz dizisi olan Baht Oyunları birinci bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin ilk bölüm fragmanı gerçekten de bir yaz dizisi ferahlığıyla geldi. İşte Baht Oyunları 1. Bölüm fragmanı!

Baht Oyunu 1. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu’nun 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüya gibi bir kır düğünü sahnesi ile başlayan fragmanda her kes Ada ve Bora’nın nikah töreni için bir araya gelmiştir. Tüm sevdikleri, aileleri ve iş arkadaşları genç çiftin bu mutlu gününde yanlarında olmaktan son derece mutlu görünüyordur. Nikah memurunun çifte “Birbirinizi karı koca olarak kabul ediyor musunuz?” sorusuna büyük bir heyecanla “Evet” diyen Ada ve Bora hayatlarının belki de en mutlu gününü yaşıyordur. Ve Ada tam Bora’nın kendisini öpmesini beklerken “Rüya düğün töreni” nin gerçekten bir hayal olduğu anlaşılır. Ada şirketin ortasında patronu Bora’nın kendisini öpmesini bekliyordur.

Romantik Komediye Hazır mısınız?

Kanal D’de romantik komedi olarak başlayacak olan Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Altan Erkekli ve Funda İlhan gibi isimler yer alıyor. Yapımcılığını Arc Yapım’ın üstlendiği Baht Oyunu dizisinin yönetmeni ise Serdar Gözelekli. Dizinin yayınlanan ilk fragmanı ise oldukça eğlenceli ve sakin bir yaz dizisinin bizi beklediğini gösteriyor. Entrikalı, vurdulu kırdılı kış dizilerinin ardından birazcık romantik komedi gerçekten de herkese iyi gelebilir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz