Sen Anlat Karadeniz Bitince Gerginlik de Bitti! İrem Helvacıoğlu Eski Partneri Ulaş Tuna Astepe’yi Unutmadı

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Sen Anlat Karadeniz Bitince Gerginlik de Bitti! İrem Helvacıoğlu Eski Partneri Ulaş Tuna Astepe’yi Unutmadı

Unutulmaz dizi “Sen Anlat Karadeniz”in başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu, dizideki partneri Ulaş Tuna Astepe’nin doğum gününü kutladı. İkilinin baskılar yüzünden bir dönem arası bozulmuştu.

Sen Anlat Karadeniz afişi

ATV’de 2018-2019 yılları arasında iki sezon yayınlanan “Sen Anlat Karadeniz”, kırılması zor bir rating rekoruna imza atmıştı. Sezonlarca rating şampiyonu olan “Diriliş Ertuğrul” dizisini daha ilk bölümüyle tahtından etmişti, düşünün! Dizinin bu kadar ilgi görmesinin sebebi, Türkiye’nin en büyük sorunlarından kadına karşı şiddeti ele almasıydı.

Para karşılığı satılan bir çocuk gelin olan Nefes’in gördüğü korkunç şiddeti ve Tahir’le birlikte verdiği kurtuluş mücadelesini anlatan dizi ilk sezonuyla gönüllere taht kurdu. Gerçi seveni kadar eleştireni de boldu. Bu dizinin şiddete dikkat çekmek yerine onu yeniden üreten bir yapıma dönüştüğü söyleniyordu. Özellikle ikinci sezonda o kadar saçmalandı ki, İrem Helvacıoğlu bile utanmaya başladı!

Öte yandan, oyuncuların tek sorunu bu değildi. İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe resmen işini iyi yapmanın cezasını çekti! Seyirciler onları o kadar yakıştırdı ki, gerçek hayatta da aşk yaşamaları için sosyal medya kampanyaları düzenlediler. Ama işe yaramadı, bu durumun yarattığı gerginlik de ikiliyi birbirinden uzaklaştırdı. Özellikle İrem Helvacıoğlu’nun o dönemde sette büyük sıkıntı yaşadığı konuşuluyordu.

Ne zaman ki diziye ilgi azaldı, partnerler rahata erdi! Setten mutlu mesut fotoğraflar ve canlı yayınlar görmeye başladık. Dizi bittikten sonra da ikili birbirini hep güzel andı. Hatta pandemi başlamadan önce sık sık görüşüyorlardı.

İrem Helvacıoğlu Ulaş Tuna Astepe story

O Geceyi Andı

İrem Helvacıoğlu Ulaş Tuna Astepe

İrem Helvacıoğlu, dostluğunu hala sürdürdüğü Ulaş Tuna Astepe’nin doğum gününü kutladı. Hem de en son buluştukları akşamdan bir fotoğrafla!

Böylece, başrol oynadığı “Seni Çok Bekledim”in bitişiyle modunun düşmediğini gösterdi. Hem de setteki partneriyle hep gerginlik yaşadığı söylentilerine yanıt vermiş oldu! Bakalım, Ulaş Tuna Astepe’nin yeni dizisi “Barbaros” da benzer bir son mu yaşayacak, yoksa rating şampiyonu mu olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz