Aşı Yaptırmak İstemeyen Yıldız Tilbe’den Sert Tweet! Ünlü Şarkıcı “Vatan haini değilim!” Diyor

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Aşı Yaptırmak İstemeyen Yıldız Tilbe’den Sert Tweet! Ünlü Şarkıcı “Vatan haini değilim!” Diyor

Korona virüs salgınına aşı bulunmasıyla tüm Türkiye ikiye ayrılmış durumda: aşı yaptırmak isteyenler ve aşıdan söz dahi ettirmeyenler. Yılların pas tutmayan sesi Yıldız Tilbe’yi bilirsiniz. Twitter’da attığı tweetlerle bir hayli meşhur. Aşı konusu gündeme geldiğinden bu yana Yıldız Tilbe sert tepkileriyle dikkat çekti. Yıldız Hanım, aşıdan söz dahi ettirmek istemiyor. Neden bu kadar tepkili olduğunu merak eden herkes de yorumlarda bulundu. Yıldız Tilbe’den de tüm yorumlara cevap geldi.

Korona virüs salgını için aşı bulunmasına herkes çok sevindi. Ancak bu kez de aşı yaptırmak isteyenler kadar yaptırmak istemeyenler de tepkilerini ortaya koydu. Aşı yaptırmak istemeyenler pek çok millet vekili tarafından “vatan haini” şeklinde nitelendirilmeye başlandı. Bunu gören Yıldız Tilbe de açtı ağzını yumdu gözünü.

Yıldız Tilbe’nin Meşhur Tweetleri

Yıldız Tilbe Twitter’ı aktif kullanmasıyla bir hayli meşhur. Kendi hayatından farklı insanların hayatına, o an hissettiklerinden düşündüklerine ya da gündeme dair her şey hakkında özgürce tweetler atıyor. Bu tweetler de zaman zaman gündeme bomba gibi oturuyor.

Derin Bir Aşı Polemiği

Dediğimiz gibi Yıldız Tilbe en başından beri aşı yaptırmak istemediğini net sözlerle ifade etti. Bu tercihine de saygı duyulmasını istedi. Bu konuya değindiği tweetleri de var. Olmaz olur mu?

Önce millet vekillerimize olan güvensizliğinden bahsetti. Sonra insan haklarına değindi.

En son da korona virüs için aşı yaptırmak istemeyenleri vatan haini ilan edenlere de isyan etti.

“Ben aşı yaptırmıyorum diye Vatan haini değilim aşı yaptırmayanlara vatan haini diyen kendisi vatan ve millet hainidir.” sözleriyle başlayan isyanına millet vekillerine gönderme yaparak devam etti.

“Milleti temsil etmeyen vatan haini ilan eden biri vekil de olamaz millet hakkında konuşamaz da, car car car bu ne ya işinizi yapın insanlarla uğraşmayın.” diyen Yıldız Tilbe bu konuda kararının kesin olduğunu ifade ediyor. Tercihine de herkesten saygı bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz