Bartu’nun Canlı Yayınında Videosu Eleştirilen Selçuk Büyük’ten Tepki: “Samimiyetsiz mizahınızı kendinize…”

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Bartu’nun Canlı Yayınında Videosu Eleştirilen Selçuk Büyük’ten Tepki: “Samimiyetsiz mizahınızı kendinize…”

Komedi oyuncuları arasında olan Bartu’yu bilirsiniz. Son dönemlerde Instagram canlı yayınlarıyla büyük ses getiriyor. Neredeyse her gün kamera karşısına geçiyor ve uzun uzun takipçileriyle canlı yayın yapıyor. Zaman zaman canlı yayınlara konuk olarak yakın arkadaşlarını da davet ediyor. En sık konuk olanlardan biri de Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola.

Biraz da Selçuk Büyük’u hatırlayalım. Tanıyor musunuz bilmiyorum ama o da hem Instagram’a hem de Tiktok’a attığı eğlence ve gönderme videolarıyla meşhur oldu. Babaannesi ve annesiyle birlikte çektiği videoları çok komik. Selçuk Büyük, bir de prodüksiyon yapıyor videolarda.

Selçuk Büyük, bazı videolarına tüm ailesini de konu ediyor. Ailesi de ona ayak uydurarak dahil oluyor bu komedi şölenine. Hem Instagram’da hem de Tiktok’ta bu videolarıyla son yılların en komik fenomenlerinden biri oldu.

Dün Akşamki Olay Canlı Yayın!

Bartu dün akşam yine canlı yayın açmıştı. Bu canlı yayın gerçekten tam bir olay oldu. Önce birkaç tane Tiktok videosu izleyip onları eleştirdiler. Sonra konu dağılınca takipçiler yeniden Tiktok videosu istedi. Bartu tam videoyu açmak üzereydi ki bir ses geldi.

Hem canlı yayını takip edenler hem de birlikte yayın açtığı arkadaşı Bartu’nun osurduğunu zannetti. Gerçekten osurdu mu bilmiyoruz ama Bartu bu durumu komik görüntülerle kurtarmaya çalıştı.

Sonra tekrar konu Tiktok videolarına geldi. Açtıkları video Selçuk Büyük’ün hem gönderme içeren hem de büyük bir prodüksiyonla yapılan videosuydu.

Selçuk Büyük ve ailesinin buradaki amacı “Yaşlılara eziyet etmeyin!” göndermesi yapmaktı. Videoyu izleyen Bartu ve arkadaşı Tiktok’taki yaşlılara eziyet etme videolarına değindi. “Son zamanlarda çok meşhur oldu” şeklinde yorum yaptılar. Bu videoyu da onlardan biri gibi yorumladılar. Prodüksiyonla da bir hayli dalga geçtiler. Onlar oldukça eğlendi ama Selçuk Büyük buna kayıtsız kalmadı.

Selçuk Büyük’ten Sert Tepki Geldi!

Selçuk Büyük, Bartu ve arkadaşının canlı yayınını görünce çılgına döndü. Hemen Instagram hesabından bir story paylaştı. Storyde oldukça sert sözleri yer alıyordu.

Selçuk Büyük sözlerine, “Yaşlıları itip kakma gibi bir akım yok akine sarılma sevgi var bizde.” cümleleriyle başladı. Devamında, “Bartucum samimiyetsiz mizahınızı eğlencenizi kendi videolarınıza saklayın!” sözleriyle de adeta ateş püskürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz