Hayat Bilgisi’nin Barbie’si İpek Erdem Yine İmaj Değiştirdi! Bu Kez de Pembe Saçlarıyla Herkesi Şok Etti

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Hayat Bilgisi’nin Barbie’si İpek Erdem Yine İmaj Değiştirdi! Bu Kez de Pembe Saçlarıyla Herkesi Şok Etti

20’li yaşlarının ortasında veya sonunda olanlar iyi bilir! Hayat Bilgisi onların çocukluk dizisiydi. Sadece 20’li yaşlara değil! Yayınlandığı dönem her kesime hitap eden Hayat Bilgisi, her bir karakteriyle ayrı ayrı konuşulurdu. “Hoca camide!” sözüyle bütünleşen Afet Hoca, Pikachu Kerem, Kopil Ali, Ortega Sedat, Barbie Gamze… Karakterler say say bitmez.

Hayat Bilgisi’nde farklı karakterlere can veren oyuncuların her biri şimdilerde farklı yerlerde. Bugün de Barbie Gamze olarak tanıdığımız İpek Erdem’e tanık olduk.

Başarılı oyuncu İpek Erdem Hayat Bilgisi’nden sonra Karınca Yuvası’nda Mine karakterine, Elveda Rumeli’de Nevrete’ye, Yer Gök Aşk’ta Münevver Hancıoğlu’na hayat verdi. En son 2019 yılında Kuzgun dizisinde Şermin’i oynamıştı.

Karınca Yuvası/ Mine

Elveda Rumeli/ Nevreste

Yer Gök Aşk/ Münevver Hancıoğlu

Kuzgun/ Şermin

Büyük İmaj Değişikliği

İpek Erdem’i şimdiye kadar sarı ve düz saçlarıyla görmüştük. Bu haldeki güzelliğiyle her zaman göz kamaştırmıştı. Başarılı oyuncu geçtiğimiz aylarda saçlarını kazıtmış ve bu haliyle büyük yankı uyandırmıştı.

İpek Erdem, bu imajına tepki gösterenlere açıklamasını şu sözlerle yapmıştı: “Geçen kış o kadar çok bunu yapmak istiyordum ki üstüne “Britney Spears gibi sakın saçlarınızı kestirmeyin.” gibi şeyler döndü ve bir kadının saçlarını bu kadar kestirmesi delirdiğine, sağlıksız olduğuna işaret olarak etiketlendi. Benim de totom yemedi tabii bu durumda ve devam eden belirsizlik içinde de yapmak istemedim. Şimdi bu kalıbı kırıp, kendimi tam olarak olduğum gibi kabul edip, yaşayacak, size de sunacak kadar özgürleştiğim ve tam tersi çok sağlıklı olduğum için mutluyum.”

Bu sözleri adeta herkese örnek olmuştu. Kalıplara sığmak istemeyen oyuncu artık özgürdü! Bugün ise Instagram hesabından paylaştığı postlarda yine bir imaj değişikliğine gittiğini gördük.

İpek Erdem bu kez de saçlarını pembeye boyamıştı. Evinin mutfağında çektiği fotoğrafları Instagram’da post olarak paylaştı. Görenler hem çok şaşırdı hem de övgü dolu sözlerde bulundu.

İpek Erdem ise paylaşımında “İpek Erdem’in pazar sergisine hoşgeldiniz!” diyordu.

İlginç paylaşımların altına düştüğü notlarda kendinden bahsediyordu. “O da başlarda ne yapacağını bilmiyordu; hiç bilmedi…” sözleriyle adeta kendini ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz