Şarkıcı Ebru Polat’tan Youtuber Merve Boluğur’un Aşk Doktoru Olmasına Yorum Geldi: “Hiç normal görünmüyor…”

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Şarkıcı Ebru Polat’tan Youtuber Merve Boluğur’un Aşk Doktoru Olmasına Yorum Geldi: “Hiç normal görünmüyor…”

Merve Boluğur oyunculuk camiasından Youtube camiasına hızlı bir geçiş yaptı. Birkaç hafta önce Youtube kanalı açan Merve Boluğur farklı bir konseptle videolarını çekmeye başladı. İlk videosu “Merve’yle Birlikte Olmak” oldukça fazla yankı uyandırdı. Sanat camiası da bu duruma tepkisiz kalmadı. Şarkıcı Ebru Polat’tan Merve Boluğur’a eleştiri geldi.

Merve Boluğur’un Youtube konsepti tam bir “aşk doktorluğu”. Kadın-erkek ilişkileri üzerine videolar çekmeye başlayan Merve Boluğur’un amacı ilişki deneyimlerini insanlara aktarmak. Bunu biraz daha farklı bir tarzla yapması da dikkatleri üzerine topladı.

Geçtiğimiz hafta ilk teaser videosunu yayınladığında herkes çok merak etmişti. Merve Boluğur bu videoda iç sesini konuşturmuştu ve ekran karşısında oldukça farklı görünüyordu. Bunu görenler de gelecek videoları aşırı merak etti.

Teaser Videosundan Sonra

Merve Boluğur, teaser videosundan ve ilk ilişki videosundan sonra Instagram’dan açtığı canlı yayınlarda da ilişkiler üzerine sohbetler yürütmeye başlamıştı. Geçen hafta açtığı bir canlı yayında takipçilerini canlı yayına davet ederek onlarla sohbet etti. Bu da herkesin dikkatini çekti. Merve’nin amacı deneyimlerini paylaşmaktı belki ama bazıları öyle düşünmedi.

Birçok insan Merve Boluğur’un bu alışıla geldik olmayan tavrını yadırgadı. Murat Dalkılıç ile olan evliliğini geçtiğimiz yıllarda bitiren Youtuberımız ilişki konusunda biraz yaralıydı. Herkes “Murat’tan ayrılmak onu olumsuz etkiledi!” yorumlarında bulundu.

Ebru Polat’tan Sert Eleştiri

Ebru Polat’ı güzel sesi ve hit şarkılarıyla biliyoruz. Bir de yeni çıkardığı kozmetik markasıyla… O da kendi markasını çıkaran ünlüler akımına dahil oldu. Temmuz ayında çıkardığı şarkı “Hala Büyümemişsin” şarkısı da klip çıkarmadan dillere pelesenk oldu.

Ebru Polat’ın sanatçılık kariyerini bir kenara bırakalım! Merve Boluğur’a yapılan yorumlara bir yenisi eklendi. Bu kez yorum hayranlardan değil, Merve Boluğur’un sanatçı dostu şarkıcı Ebru Polat’tan geldi.

Ebru Polat, Merve Boluğur’un yeni Youtuber halini bir hayli yadırgadı. “Neyi var? Hiç normal görünmüyor. Bilerek mi yapıyor sizce?” sözlerini söyleyen Ebru Polat, Merve Boluğur’un konseptini çok iyi anlamamış anlaşılan. bakalım bunu gören Merve Boluğur’dan bir tepki gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz