Demet Akalın Yine “Atarlı Giderli” Modunu Açtı: Dostu Düşmanı Bilin! Kıskançlık Seni Yer Bitirir

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Demet Akalın Yine “Atarlı Giderli” Modunu Açtı: Dostu Düşmanı Bilin! Kıskançlık Seni Yer Bitirir

Geçtiğimiz günlerde 49. yaş gününü kutlayan ünlü şarkıcı Demet Akalın, hepimizin alışık olduğu atarlı giderli modunu yine açtı!

Güzel Şarkıcı’nın Atarlarına Hepimiz Alışkınız!

Demet Akalın’ın sosyal medya hesaplarında atarlı paylaşımlar görmeye hepimiz alışkınız. Geçtiğimiz günlerde TikTok fenomeni Özgür Balakar’a sert söylemlerde bulunan Akalın, sonrasında Alişan ile birlikte sunduğu sabah programında Deniz Seki’ye ufak bir göndermenin kapısını aralamıştı.

Deniz Seki ve Çağla Polemiğine Dahil Olmuştu!

blank

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında, pop şarkıcısı Çağla’yı programına konuk eden Demet Akalın, bu yüzden arkadaşı Deniz Seki’den tepki görmüştü. Yakın arkadaşı Deniz Seki ile Çağla arasında geçen ‘detone’ polemiğine bu şekilde dahil oldu. Deniz Seki’nin sitemi üzerine ‘Evime haciz gelirken neredeydin!’ şeklinde veryansın ederek Seki ile olan dostluğunu noktalayan Akalın, arkadaşının hediye ettiği nazar boncuğunu Alişan’a hatırlatarak, ufak bir göndermeye zemin sağlamış oldu.

Ebru Gündeş-Hadise Cephesinde de Tarafını Belli Etti!

blank

Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran olaylardan biri de Hadise hakkında çıkan yasak aşk dedikodularıydı. Boşanma davası açtığı eşi Reza Zarrab’ın başka kadınlarla aşk yaşadığını iddia eden Ebru Gündeş, o isimlerden birini yakından tanıdığını söylemiş, bunun üzerine oklar Hadise’ye çevrilmişti.

blank

Ebru Gündeş ise Hadise hakkında söylenenlere sessiz kalmış, böylece iki arkadaş bir polemiğin farklı kutuplarına çekilmişlerdi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın da bu kutuplaşmada tarafını seçmiş, hatta belli etmişti. Arabasında çektiği videoyu fonda Ebru Gündeş şarkısı ve ‘Sesi en çok özlenen Ebru Gündeş’ notu ile paylaşan Akalın, bu polemikte Ebru Gündeş’in yanında yer aldığını göstermişti.

Bu Sefer Kime Atar Yaptı?

blank

Bu sabah yayın öncesi Instagram hesabında yeni bir gönderi yayınlayan Akalın, yine atarlı giderli bir gönderme yaptı. Astrolog Elvan isimli kullanıcının ‘Akrep dolunayı kıskanç, fesat, iki yüzlü, art niyetli kim varsa karşımıza çıkaracak.’ şeklindeki yorumunu ‘Gördük gördük valla bu kadar olur!!’ mesajı ile paylaşan Demet Akalın, yine birilerine gönderme yapmışa benziyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz