Aşk Devam Ediyor! Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın Kamera Karşına Çıkarak Ayrılık İddialarını Yalanladı

Dilek Yeğin

Haberler

9 Mart 2021

Aşk Devam Ediyor! Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın Kamera Karşına Çıkarak Ayrılık İddialarını Yalanladı

Oyuncu çift Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın ayrılık haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Meğer bu bir yalan habermiş!

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, 2016-2017 sezonunda yayınlanan “İçerde” dizisinin setinde tanışmıştı. “Dizi setinde aşk” haberleri ilk çıktığında hiç kimse inanmamıştı. Çünkü çift tek bir kare fotoğraf bile vermedi. Yan yana geldikleri bir set anı bile yoktu! İkilinin beraberliği ancak 2017 yazında birlikte çıktıkları tekne tatiliyle belgelenebilmişti.

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın

Bu durumun set kuralları konusunda çok titiz olan Ay Yapım’dan kaynaklandığı söyleniyordu. Ama çok geçmeden durumun çiftin kendi tercihi olduğu anlaşıldı! Yıllardır çifti ya tatilde ya da arkadaşlarının özel günlerinde beraber görebiliyoruz.

“Ne kadar sır o kadar gerçek”

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın

Duygu Sarışın, gizlilik tercihlerini “Bir tohumu toprağa ektiğinde üstünü kapatırsın ki filizlensin. Özel hayat da böyle bir şey. İlişki denen şey ne kadar sır olarak yaşanırsa o kadar gerçek olur” sözleriyle açıkladı. Ama basına bu yetmedi! Çift hakkında devamlı “Ayrıldılar”, “Dayanamayıp barıştılar” haberleri çıkmaya başladı. En ciddi iddia da 2 gün önce ortaya atıldı!

“Duygu Sarışın dayanamadı”

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın

İddialara göre, Çağatay Ulusoy bu ilişkiyi kariyer planlaması nedeniyle gizliyordu ancak Duygu Sarışın buna dayanamıyordu. Çağatay Ulusoy’un “Özel hayatım kariyerimin önüne geçmeyecek” ısrarı sonunda ilişkiyi bitirdi ve Duygu Sarışın evi terk etti!

Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya

İplerin kopmasındaki diğer neden olarak da Serenay Sarıkaya gösterildi! Çağatay Ulusoy’un eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı takip etmesi ama Duygu Sarışın’ı etmemesi, sevgilisini isyan ettirdi. Ama bu iddianın yalan olduğu ortaya çıktı!

Beraber Görüntü Verdiler

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, bu akşam belki de ilk kez birlikte röportaj verdi ve ayrılık iddialarını yalanladı. Hatta Çağatay Ulusoy, “Kalplerimiz nasırlaştı artık. Gülüp geçiyoruz bu haberlere” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz