Tam Birbirlerine Göreler! Yılın Çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un En Büyük Ortak Noktası İddialı Tavırları

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Tam Birbirlerine Göreler! Yılın Çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un En Büyük Ortak Noktası İddialı Tavırları

Yılın çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un birbirine en çok benzeyen yanları iddialı tavırları! Kariyerlerine başlarken söyledikleri sözlere çok şaşıracaksınız.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in, müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşk 2021’in ilk günlerinde ortaya çıkmış ve bomba etkisi yaratmıştı. Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin’le yakın arkadaş olan Demet Özdemir, “hainlikle” suçlanmıştı! Ama onlar ne ihanet iddialarını kabul etti ne de “arkadaş kazığı” sorularına cevap verdi. Birbirlerine sarılıp yola devam ettiler!

Daha önce yaşadıkları ilişkilere baktığımız zaman, Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç biraz uyumsuz bir çift gibi görünüyordu. Ama gözlerinden taşan aşk ve mutluluk bu izlenimi çabucak ortadan kaldırdı! Üstelik, yaptıkları bazı açıklamalar, çiftin aslında epey ortak noktaya sahip olduğunu gösteriyor!

“Ben daha iyiyim”

Demet Özdemir

Demet Özdemir, “Çilek Kokusu” dizisinde başrol oynarken “Beyaz Show”a katılmış ve kibirli açıklamalarıyla dikkat çekmişti. Seyircilerden gelen “Diğer dizileri izlerken ‘Ben daha iyi oynuyorum’ diye düşünüyor musunuz?” sorusuna bir saniye bile beklemeden “Evet” cevabını vermişti!

Hatta oyunculuğa başlama nedeni de buymuş. “Böyle düşündüğüm için oyuncu oldum zaten” diyerek “ego show”u daha da büyütüyor. Onu artık çok daha mütevazı açıklamalarla görsek de kariyerinin başında durum pek böyle değilmiş demek ki!

“Beni yıldıramazsınız”

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç ise İstanbul’a müzisyen olma hayalleriyle gelen ama şansı oyunculuktan açılan bir isim. Oyunculuk hiç aklında yokken “Çok Güzel Hareketler Bunlar”da harikalar yaratan Oğuzhan Koç, program bitince müzik hayallerinin peşinde koşmaya başladı. Ama bunun öncesinde az sıkıntı çekmedi!

Oğuzhan Koç Eser Yenenler

Yakın arkadaşı Eser Yenenler’le lisedeyken bir müzik grubunda çalan Oğuzhan Koç, yaşadıkları aksiliklere bakın ne cevap veriyor?

İleride büyük bir müzisyen olacağım, onu söyleyeyim size. Beni yıldıramazsınız!” diyen Oğuzhan Koç, şimdi de kendisini “sakin ama iddialı” biri olarak tanımlıyor. Günlük hayatında olmasa da yaptığı işte iddialı olması, sevgilisi Demet Özdemir’le de en büyük ortak noktası olsa gerek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz