Aşk İddialarına Murat Dalkılıç’tan da Yalanlama Geldi! Melis Sezen’den Sonra “Benim de yok!” Cevabı

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Aşk İddialarına Murat Dalkılıç’tan da Yalanlama Geldi! Melis Sezen’den Sonra “Benim de yok!” Cevabı

Geçtiğimiz günlerin bomba haberini biliyorsunuzdur. Ünlü popçu Murat Dalkılıç ve Sadakatsiz dizisiyle adını duyuran Melis Sezen arasında aşk iddiaları dönüyordu. Ardından Melis Sezen bu iddiaları bir storyle yalanladı. Murat Dalkılıç da durmadı! Melis Sezen’in storysine ilave yaparak “Hayatımda kimse yok!” mesajı verdi.

Murat Dalkılıç, Merve Boluğur’dan ayrıldıktan sonra bir dönem ilişki konusunda sessizliğini korumuştu. Sonra ise güzel oyuncu Hande Erçel’le aşk yaşadığı iddia edildi. Nitekim doğruydu da. Bir süre ilişkilerini sürdüren ikili geçtiğimiz dönemde ayrıldıklarını duyurmuştu.

Şimdilerde Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinde birlikte rol aldıkları rol arkadaşı Kerem Bursin ile aşk çemberine alınıyor. Takipçiler ikilinin aşk yaşadığını bir türlü ispat edemedi ama Hande ve Kerem ikilisi her haliyle bunu belli ediyor. Dizi yayınlanırken gündemde kalmak için mi bunu yapıyorlar bilinmez!

Bu gelişmeye rağmen Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Instagram’da hala takipleşiyorlardı. Birkaç gün önce ise gündeme bomba gibi bir haber düştü. Hande Erçel’in hala takip etmesine rağmen Murat Dalkılıç Hande’yi takipten çıkarmıştı.

Herkes bunun sebebini araştırmaya başladı. “Acaba yeni bir aşk mı var?” dedikoduları yağmur oldu yağdı. Bu kez de Murat Dalkılıç’ın geçtiğimiz dönemlerde birlikte bir film projesinde yer aldığı rol arkadaşı Melis Sezen’e mercek tutuldu. İkili arasında hemen aşk olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Maalesef bu iddialar boş çıktı. Aşk haberlerini gören Melis Sezen dün itibariyle Instagram’da bir story paylaştı. Storye “Herkese selam, bugün çıkan haberler asılsızdır. Hayatımda kimse yok. Sevgiler” notunu düşmüştü. Güzel oyuncu tüm zarifliğiyle iddiaları yalanladı.

Ardından popçu Murat Dalkılıç da durmadı! Bir story de o paylaştı. Onun storysinde de “Benim de yok. Sevgiler” yazıyordu. Resmen Melis Sezen’in storysine bir ek yapmıştı. Bu menajerler tarafından yönlendirilen bir yalanlama olabilir. Aşk dedikoduları gerçek olabilir. Bilemiyoruz tabii ama birlikte fotoğraf paylaşırlarsa hiç şaşırmayız! Biraz takipte kalalım, kokusu çıkar elbet.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz