Enes Batur’dan En İyi Youtuber Ödülünü Alan Danla Bilic’e Taş: “Survivor Şampiyonu Danla Bilic…”

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Enes Batur’dan En İyi Youtuber Ödülünü Alan Danla Bilic’e Taş: “Survivor Şampiyonu Danla Bilic…”

Ünlü Youtuber Danla Bilic başarısına başarı katıyor. INFLOW Awards 20’de En İyi YouTuber ödülüne layık görülen Danla başarı mutluluğunu yaşarken Enes Batur tarafında dalga konusu oldu. Youtuberlar Twitter’da kendi aralarında laf dalaşı yaptı. Bakın neler dönüyor!

Danla Bilic yıllardır Youtube kanalında aktif olmasıyla büyük bir takipçi kitlesine ulaştı. Youtube’ta 3 milyona yakın abonesi olan Danla başarısına da başarı katıyor. Geçenlerde ünlü şampuan markası Head and Shoulders’ın dijital reklam yüzü olmuştu.

Başarısı her daim kıskanılıyor ki buna da taş atmışlardı. “Serenay Sarıkaya’nın yerine Danla mı?” yorumları gelmişti. Danla da bunu Instagram hesabından bir güzel açıklamıştı.

Geçtiğimiz günlerde INFLOW Awards 20 ödülleri 26 farklıkategoride sahiplerini buldu. Ödül sahibi olanların arasında Danla Bilic de vardı. Başarılı fenomen, En İyi Youtuber Ödülü’ne layık görüldü. Büyük bir mutlulukla bunu Instagram hesabından takipçilerine duyurdu.

Beni yılın en iyi YouTube influencerı yapmışsınız önce sizi bi öpiyim sonra partylemeyelim mi yorumlarda sosyal mesafeye dikkat edelim lütfen ?♥️” sözleriyle de kutlamayı yorumlarda yapalım mesajı verdi. Espri yaparak sempatikliğini konuşturdu Danla Bilic.

Başarısına Bir Taş Daha Geldi!

Youtuber Enes Batur da yıllardır Youtube’a içerik üreterek abonelerini katladı. Öyle ki uzun bir süredir Youtube’ta en fazla abonesi olan Youtuber olarak biliniyor. En eskilerde yani! Zamanında onun da başarısı ödülsüz kalmamıştı.

Her yıl Hürriyet’in büyük bir özenle düzenlediği Altın Kelebek Ödülleri’nin 2017’deki En İyi Youtuber ödülüne layık görülmüştü. O dönem oldukça fazla sükse yapmıştı. 2017 Altın Kelebek Ödül Töreni’ne ait birkaç görüntüyü ekleyelim ki siz de hatırlayın!

Sonrasında bu ödül Enes Batur’dan alınmıştı. Bu kez de farklı bir ödül organizasyonunda Danla Bilic en iyi youtuber seçilince Enes Batur bunu kıskanmış olsa gerek Twitter’dan Danla’ya taş yağdırdı.

“Survivor şampiyonu Danla Bilic en iyi Youtuber olmuş lol” cümleleriyle Danla Bilic’i eleştirdi. Danla Bilic de bunun altında kalır mı? Tabii ki kalmaz!

Danla da “Şu Enes’i bolca favlayın ağlamasın lol” sözleriyle taşı aldı Enes Batur’a geri attı. Youtuber’lar da birbirini çekemez olmuş! Resmen yer yerinden oynadı!

Benzer Haberler

Kamil 28 Aralık 2020

Vaybe Enes Batur dan öne gecmis

Yorum Yaz