Banu Alkan’ın Gülben Ergen İçin Geçmişte Söylediklerine Şok Olacaksınız: “At gibi kişniyor!”

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Banu Alkan’ın Gülben Ergen İçin Geçmişte Söylediklerine Şok Olacaksınız: “At gibi kişniyor!”

Sanat camiasında adınız magazinde hep duyuluyorsa bunun bir sebebi de meslektaşlarınızda ettiğiniz kavgalardır. Neredeyse her ünlünün kavga ettiği, laf çarptırdığı veya taşladığı bir ünlü bulunuyor. Sektörün namelerinden biri bu da. Kavga edenler listesinde adı en çok geçen isimlerden biri de Gülben Ergen. Hülya Avşar’la, Sibel Can’la, Seren Serengil’le zamanın birinde kavgalı olan Gülben Ergen’in Banu Alkan’la da bir atışması varmış. Tarihin tozlu sayfalarından bulduk çıkardık!

Gülben Ergen Banu Alkan atışmasının başı Sibel Can’la başlıyor. Aslında Sibel Hanım’ın yaptığı bir şey yok. Gülben Ergen’in işleri biraz!

Sibel Can’ın 2007 yılında çıkardığı meşhur şarkı “Çakmak Çakmak”ı bilirsiniz. O yıllarda müthiş yankı uyandırmış. Adeta dillere pelesenk olmuştu. Sibel Can’ın çakmak çakmak bakan mavi gözleriyle de oldukça uyumluydu şarkı.

O yıllarda Gülben Ergen, Sibel Can’ın bu güzelim şarkısına sert bir eleştiride bulunmuştu. Ünlü şarkıcı, “Ajdar’ın Nane Nane şarkısına benziyor!” diyerek taşlamıştı Sibel Can’ı. Sibel Hanım da “Aramızda Kalsın” programına konuk olduğu bir dönem bu konuya değinmişti.

Çok kırgındı usta şarkıcı. Ama kırgınlığı şarkıdan gelmiyordu. Annesinden dolayı kırgınlık yaşamış Gülben Ergen’e. Programda işin detaylarını anlatmıştı. Sibel Can’ın dışında “Nane Nane” benzetmesine kırılan başka bir isim vardı: Banu Alkan!

Afrodit lakaplı Banu Alkan’ı son dönemlerde Kylie Jenner olayıyla hatırlıyoruz. Yeşilçam’ın efsane isimlerinden biri olan Banu Alkan yıllara meydan okuyarak gündemde kalmayı başarıyor. Banu Alkan, dünyaca ünlü sanatçı Kylie Jenner’ın kendisini taklit ettiğini iddia eden bir paylaşım yapmıştı. “Taklitçi kezban!” etiketini de yapıştırıvermişti.

Olayın detaylarına değindiğimiz yazımız ise aşağıda.

Şimdi böyle bombalar yaratan geçmişte neler yapmaz diyoruz ve Gülben Ergen’e neler söylediğine dönüyoruz. Yıllar önce Gülben Ergen’in Sibel Can’ın şarkısına “Nane Nane” eleştirisi yapması üzerine Banu Alkan Sibel Can’dan daha büyük tepki göstermiş.

“Gülben dişlek dişlek, at kişner gibi!” sözlerini patlatan Banu Alkan o dönemlerde çok konuşulmuş. Gazetelere manşet olmuş adeta! Tarihin tozlu sayfalarında kalan bu tartışmanın nereye vardığı ise bilinmiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz