Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Yayınlanacaklar Açıklanmaya Başladı: Konuşanlar, Sihirli Annem, Şeref Bey…

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Yayınlanacaklar Açıklanmaya Başladı: Konuşanlar, Sihirli Annem, Şeref Bey…

1 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak Exxen için geri sayım başladı! Birçok Exxen’de yer alacak yapımın afişleri yayınlanmaya başladı bile, yayınlanmayan program ve dizilerin ise birkaç gün içinde Exxen’i resmi Instagram hesabından yayınlanması bekleniyor. Bir hafta sonra hayatımıza girecek olan Exxen’in açıklanan yapımları şu şekilde:

Şeref Bey

Haluk Bilginer’in başrolde olacağı Şeref Bey isimli dizi, karakomedi olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Şeref Bey, pek çok kişinin Exxen’de aylık üyelik aldırmasına sebep olacak!

Konuşanlar – Hasan Can Kaya

Youtube Türkiye’nin son dönemde yükselen yıldızı Hasan Can Kaya’nın oluşturduğu Konuşanlar isimli konsept; Youtube’da çok kısa süre içinde çok sevilmişti! Bunu fark eden Acun Ilıcalı, Konuşanlar konseptini ve Hasan Can Kaya’yı Exxen’e dahil etti. Hatta, Acun Ilıcalı’yla el sıkışan Hasan Can Kaya, Youtube’da yayınladığı bütün Konuşanlar bölümlerini kanalından sildi! Bu hareketi sosyal medyada olay oldu ve pek çok eleştiri aldı!

Gibi

Exxen’de yayınlanacak olan diğer bir dizi ise “Gibi” olacak! Başrollerinde son dönemin sevilen komedi oyuncularından Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılıç olacak. Dizi hakkında şimdilik sadece elimizde afişi var. Bakalım Feyyaz Yiğit’in yeni komedi dizisi Gibi bizleri güldürecek mi? Bekliyoruz.

Tolgshow

Tolga Çevik’in “Arkadaşım Hoş Geldin” isimli programını bilmeyen yoktur. Bu program son yıllarda ismini değiştirip Tolgshow adıyla aynı konsept ile seyircileri güldürmeye devam ediyordu. Şimdi de Exxen’de devam edecek bu program’ın sansürsüz olması ise tek dileğimiz!

Sihirli Annem

Acun Ilıcalı’nın küçük kızı Melisa için yıllar sonra yeni bir kadro ile çekimlere başlanan Sihirli Annem dizisinden ilk afiş geldi! Bu afişle birlikte sosyal medya ikiye bölündü. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Zeynep Bastık ve Konukları

Son yılların sevilen şarkıcısı Zeynep Bastık’ın akustik performansları herkes tarafından malum, çok seviliyor. Bu fırsatı kaçırmayan Acun Ilıcalı, Zeynep Bastık’la yeni konuklar ve yeni bir müzik programı için el sıkışmış. Güzel bir müzik ziyafeti bizleri bekliyor!

Kirli Çamaşırlar

Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak’ın programı Kirli Çamaşırlar’da konuklara normalde sorulamayacak sorular yöneltilecek ve tabiri caizse gelen kişilerin bütün kirli çamaşırları ortaya çıkacak! Biraz “Soramazsın” konseptinin çakması gibi olmuş sanki bu?

@EnisArıkan

Sevilen oyuncu ve sunucu olan Enis Arıkan’ın yapacağı eğlence programı da 1 Ocak’ta Exxen’de yayınlanmaya başlayacak. Enis Arıkan’ın nasıl bir eğlence programı yapacağı henüz netlik kazanmadı.

Garaj

Exxen’in sürpriz diğer bir projesi ise Garaj, ünlü Youtuber Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak’ın otomobilleri inceleyeceği bu programda sürpriz konuklar da izleyicileri bekliyor!

Akıl Oyunları

Exxen’in resmi Instagram hesabında açıklanan en son program ise Akıl Oyunları! Yetenek Sizsiniz Türkiye programının şampiyonlarından Burak ve Kıvanç kardeşlerin yapacağı illüzyonlar seyircinin karşısına çıkacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz