Bu Yaz Herkes Onun Gibi Giyinecek! Ada Masalı’nın Güzeli Ayça Ayşin Turan’ın Dizi Stilini İnceliyoruz

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Bu Yaz Herkes Onun Gibi Giyinecek! Ada Masalı’nın Güzeli Ayça Ayşin Turan’ın Dizi Stilini İnceliyoruz

Bu yazın en iddialı dizilerinden olan Ada Masalı, birbirinden keyifli bölümleriyle yaz akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan fenomen dizi şehirden kopamayan başarılı iş insanı Haziran’ın Kırlangıç Adası’na gitmesiyle kendinden tamamen zıt birinde aşkı bulmasını konu ediniyor. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin gibi isimleri izlediğimiz fenomen dizi, bu yazın en sevilen yapımlarından biri olacak gibi gözüküyor.

ayça ayşin turan-ada masalı

Haziran karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan, başarılı performansı kadar dizideki stili ile de dikkat çekiyor. Şehrin modern çizgileri ile adanın bohem havası arasında kendine özgü bir stil yaratmayı başarabilmiş Haziran’ın renkli ve enerjik stiline gelin hep beraber bir göz atalım.

Hem Şehir Hem Ada Stilinin Kilit Parçası: Beyaz Crop Üstler

ayça ayşin turan-ada masalı

Şu bir gerçek ki Haziran basic parçaları kullanmayı çok seviyor. Bu tarz parçalardan en favorisi ise beyaz crop üstler. Haziran’ı farklı tarz ve kesimlerde birçok beyaz crop ile görebilirsiniz. Beyaz cropları şehirli kombinlerinde takımın içine giyerek kullanmayı tercih eden Haziran adada ise kot bir şort veya salopet ile kombinliyor. Anlayacağınız basic parçaların rahatlığından güzel karakterimiz ne şehirde ne adada vazgeçebiliyor.

Yazın Simgesi Çiçek Desenli Parçalar

ayça ayşin turan-ada masalı

Basic parçalar kullanmayı çok seven güzel karakterimiz çiçek deseninden vazgeçemiyor. Hem Haziran’ın genç ve enerjik karakterine hem de yaz aylarına oldukça uyumlu olan çiçek desenlerini ise Haziran’ın her parçasında görmek mümkün. Pastel tonlarındaki çiçek desenlerini kimi zaman üstü sade tutarak alt giyimde tercih eden Haziran’ı çiçekli gömlek veya crop-etek takımlarıyla da görmek mümkün.

Yaz Aylarının Kurtarıcı Parçası: Mini Elbiseler

ayça ayşin turan-ada masalı

Yaz aylarında elbiseler kimin kurtarıcısı olmuyor ki… Kombin derdine düşmeden tek parça elbiselerle sıcak günlerde bile stil sahibi olunabiliyor. Haziran ise elbiselerin değerini bilen karakterlerimizden. Özellikle ada kombinlerinde askılı mini elbiseleri ile şıklığı ve rahatlığı yakalayan güzel karakterimiz gerçekten elbiseleri kendine çok yakıştırıyor. Özellikle kovboy botlarla tamamladığı beyaz elbisesi adanın ruhuna oldukça uygun.

Yaz Gecelerini Onlarsız Düşünemezdik: Renk Renk Hırkalar

ayça ayşin turan-ada masalı

Yaz gecelerinin hafif esintisine en çok yakışan parçalar ise tabii ki hırkalar. Gündüz kombinini yaz gecesinin havasına anında adapte eden hırkalar Haziran’ında favorisi. Hem gündüz hem de gece salaş kombinlerine bir hırka ile tamamlayarak şıklığına şıklık katan güzel karakterimiz özellikle renkli hırkalara ve bohem kimonolara bayılıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz