Alişan ile Gülşen Sevgiliymiş! Ünlülerin Hiç Bilmediğiniz İlişkileri Sizleri Şaşkına Uğratacak

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Alişan ile Gülşen Sevgiliymiş! Ünlülerin Hiç Bilmediğiniz İlişkileri Sizleri Şaşkına Uğratacak

Magazinin derinliklerine indiğimizde neler bulmuyoruz ki… Hiç tahmin etmediğiniz ünlü isimlerin bir zamanlar dolu dizgin aşk yaşadığını öğrenince çok şaşıracaksınız.

Ünlüler dünyasında ilişkiler hiçbir zaman gündemden düşmese de çok eski aşklar unutulabiliyor. Şimdilerde birlikte hiç görmediğimiz ve bambaşka insanlarla mutlu olan ünlü isimlerin bir zamanlar aşk yaşadığı gerçeği ise hepimizi çok şaşırtıyor. Sizler için magazinin tozlu rafları arasında gezinerek aşkları çoktan unutulmuş ünlü isimleri derledik.

Hakan Altun ve Ebru Gündeş

hakan altun-ebru gündeş

Reza Zarrab ile boşanan Ebru Gündeş bir zamanlar ünlü şarkıcı Hakan Altun ile dolu dizgin bir aşk yaşıyormuş. Hatta evlilik kararı alan ikili bu kararın ardından çok geçmeden ayrılmış. Hakan Altun’un ismi ise en son Gonca Vuslateri ile anılmıştı.

Beren Saat ve Alper Kul

beren saat-alper kul

Dizi setinde tanışıp aşk yaşayan Beren Saat ve Alper Kul o zamanlar gündemi çok meşgul etseler de şimdilerde unutulan eski aşıklardan. İkisinin de şimdi mutlu ve huzurlu evlilikleri var.

Alişan ve Gülşen

alişan-gülşen

Bir süredir kardeşinin hastalığı sebebiyle zor günler yaşayan Alişan bir zamanlar Gülşen ile birlikteymiş. Şimdilerde evli ve çocuklu olan ikili gerçekten ilginç bir çiftmiş.

Çağla Şıkel ve Beyazıt Öztürk

çağla şıkel-beyazıt öztürk

Şimdilerde ismi Kaan Yıldırım ile anılan Çağla Şıkel meğerse Beyazıt Öztürk ile birlikteymiş. Bekarlığı ile ün yapan Beyazıt Öztürk’ün ise Azerbaycan’lı biriyle aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti.

Hande Yener ve Kadir Doğulu

hande yener-kadir doğulu

Neslihan Atagül ile mutlu bir evliliği olan Kadir Doğulu bir zamanlar ünlü popçu Hande Yener ile birlikteymiş. O zamanlar bunu inkar etseler de gerçekler ortaya çıkmış tabii.

Umut Evirgen ve Aslıhan Doğan

aslıhan doğan-umut evirgen

Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi Umut Evirgen ile Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan bir zamanlar birlikteymiş. Tuba Büyüksütün’ün ismi ise şu sıralar Murat Boz ile anılıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz