Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Çabuk Unuttu! Merve Dizdar Bambaşka İşler Peşinde! Paylaşmaya Doyamadı

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Çabuk Unuttu! Merve Dizdar Bambaşka İşler Peşinde! Paylaşmaya Doyamadı

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Merve Dizdar Masumlar Apartmanı’nı unuttu mu? Ünlü oyuncuyu yeni proje heyecanı sardı.

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu sezonun en sevilen yapımlarından biri oldu. Bir apartmanda yaşayan dört kardeşin hayat hikayesine tanık olduğumuz bu hikaye, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile her hafta tüm ülkeyi adeta ekranlara kilitledi. Sezon boyunca reyting listelerindeki hatırı sayılır yerini koruyan Masumlar Apartmanı son dönemlerin en özgün yapımlarından biri olarak görünüyor.

blank

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar olan fenomen dizinin Gülben’inden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun yeni projesini mutlulukla paylaştığı hikayesi sosyal medyanın gündemine düştü. Masumlar Apartmanı sonrası yeni dizisini paylaşmaya doymayan ünlü oyuncu dikkatleri üzerine çekti ve hepimizi heyecanlandırdı.

“Yorgunluğun En Güzeli”

Masumlar Apartmanı ile büyük bir çıkış yapan Merve Dizdar’ı ilk olarak Kavak Yelleri dizisi ile tanımıştık. Ardından Doksanlar, Beş Kardeş, Kertenkele, Vatanım Sensin Mucize Doktor gibi yapımlarla kalbimizi kazanan ünlü oyuncuyu şimdilerde yeni projesi Erşan Kuneri heyecanı sardı. Set çıkışı paylaşım yapan Merve Dizdar o paylaşımına “Paydos. Yorgunluğun en güzeli nefis bir ikinci hafta sonuydu.” diye not düştü.

merve dizdar-masumlar apartmanı

Masumlar Apartmanı sonrası kısa bir tatilden sonra tekrar setlere dönen Merve Dizdar yeni projesi ile gündemden düşmüyor. Cem Yılmaz’ın fenomen karakterlerinden Erşan Kuneri’yi izleyeceğimiz heyecan uyandıran projenin başrollerinde ise Merve Dizdar dışında Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya gibi isimler var. Çekimleri başlayan iddialı proje 2022 gibi izleyiciye sunulacak. Güzel bir yapım olacak gibi. Heyecanla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz