Aşk Molası! Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Kemal’i Ahmet Kural Kıbrıs Sahillerinde Sevgilisine Sarılmaya Doyamadı

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Aşk Molası! Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Kemal’i Ahmet Kural Kıbrıs Sahillerinde Sevgilisine Sarılmaya Doyamadı

Bir süredir ekranlardan uzak olan Ahmet Kural, TRT’nin yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs ile sevenleriyle buluştu. Bir süredir avukat Çağla Gizem Çelik ile birlikte olan ünlü oyuncu Kıbrıs sahillerinde romantik dakikalar yaşadı. O anları Instagram’dan paylaşan ünlü oyuncuya binlerce beğeni geldi.

bir zamanlar kıbrıs-ahmet kural

TRT’nin iddialı dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Türkiye’nin en çok sevilen projelerinden biri haline geldi. İlk bölümüyle izleyicilerden tam not alan dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla ekranlarda fırtınalar estiriyor. Başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın gibi isimlerin olduğu Bir Zamanlar Kıbrıs, bu dönemin öne çıkan yapımlarından biri.

Kıbrıs’ın Tadın Çıkardılar

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın çekimleri sebebiyle Kemal karakterine hayat veren Ahmet Kural bir süredir Kıbrıs’ta. Avukat Çağla Gizem Çelik ile uzun süredir dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Dizi çekimlerinin başlamasıyla sevgilisinden ayrı kalmak istemeyen Çağla Gizem Çelik iş programını ayarlayarak Ahmet Kural’ın peşinden Kıbrıs’a gelmiş. Hayatlarını bir süre Kıbrıs’ta sürdürecek olan ünlü çiftimiz, Akdeniz’in tadını çıkarmaya başladı bile.

Kıbrıs’ın cennet kasabalarından birine giden Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik, sahilden romantik pozlar paylaştı. Sosyal medyadan aşklarını ilan eden ünlü çifte dakikalar içinde binlerce beğeni geldi. “Evet çok güzel bir beraberliğim var, çok mutluyum” diyen Ahmet Kural, yavaş yavaş evlilik yoluna girdiklerini de açıklamıştı.

“Ben Bir Oyuncuyum”

Genellikle komedi yapımlarıyla tanınan ünlü oyuncu, Bir Zamanlar Kıbrıs gibi dram bir yapımda yer alınca hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Sektöre ilk girişinin dram yapımlarıyla olduğunu dile getiren Ahmet Kural, “Ahmet Kural denince insanların aklına direkt komedi geliyor. Tabii insanları güldüren, mutluluk veren biri olarak anılmak güzel. Ama aslına bakarsanız yeni işim, oyunculuk yelpazem içinde daha önce tecrübe ettiğim bir alan” dedi.

bir zamanlar kıbrıs-ahmet kural

“Ben bir oyuncuyum” diyerek sözlerine devam eden Ahmet Kural, yeni projesi Bir Zamanlar Kıbrıs’tan da bahsetmişti. Dizinin kendisini için bir avantaj olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, “Umarım herkesin kalbine dokunacak bir sonuç olur. Tüm çabamın ve uğraşımın sonuçlarının ne kadar iyi olduğuna, her zaman olduğu gibi izleyenler karar verecek.” diyerek yeni projesi için dileklerini sevenleriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz