Dedikodu Kazanı: Bensu Soral Aşı Oldu, Cem Yılmaz ve Demet Akalın’ın “Zeka” Kavgası, Murat Boz’dan Kötü Haber!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

10 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Bensu Soral Aşı Oldu, Cem Yılmaz ve Demet Akalın’ın “Zeka” Kavgası, Murat Boz’dan Kötü Haber!

Dedikodu kazanını fokurdatmaya başlıyoruz, güzel bir Cumartesi gününde bakalım ünlülerimiz neler yapmış, en çok kimleri konuşmuşuz? Hazırsanız 10 Nisan Cumartesi gününün magazin turu başlıyoor.

1. Bensu Soral’ın Koronavirüs Aşısı Güne Damgasını Vurdu!

Bensu Soral

Güzel oyuncu Bensu Soral’ın Koronavirüs aşısı olması sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Kısa süre içinde Twitter ve Ekşi Sözlük’te gündem olmayı başaran Bensu Soral; Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak kendisine ayrıcalık tanınmadığını ve kronik rahatsızlığı nedeniyle Koronavirüs aşısında öncelik sahibi olduğunu söyledi. “Merhabalar… Öncelikle aşı sırası ve önceliği gibi konularda büyük bir hassasiyet olmasına çok sevindiğimi ve bu hassasiyeti paylaştığımı belirtmek isterim. Ben Crohn hastasıyım. Crohn; kronik bir rahatsızlık olmakla beraber her hafta kendime iğne yapmamı gerektiren bir hastalık. Maalesef kullandığım ilaç bağışıklığı çok düşürüyor. Bu ilacı kullananlar aşı sıralamasında çok üst sıralarda olmasa da bir önceliği var. Ben de bu sayede aşı olabildim. Asla herhangi bir ayrıcalık söz konusu değildir ve bütün insanlık olarak yaşadığımız bu felakette ayrıcalık talep edecek biri değilim. Hepimize geçmiş olsun.” Bu arada detaylar için:

2. Cem Yılmaz ve Demet Akalın’ın “Daha Zeki” Kavgası!

Demet Akalın ve Cem Yılmaz

Bugün Demet Akalın ve Cem Yılmaz arasında “daha zeki” kavgası yaşandı! Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın kızı Hira, sevdiği bir Tiktok fenomenine 7 bin TL’lik hediye gönderince ortalık karışmıştı. Ancak Cem Yılmaz, Demet Akalın’a takılmadan edemedi; “Demet Akalın’ın kızı Hira 7-8 bin kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş” Demet Akalın ise Cem Yılmaz’ın bu sözlerine cevap vermekten geri durmadı; “Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan Doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin” Bu arada detaylar için:

3. Serkay Tütüncü’den İlayda Alişan’a Denizanası Takliti!

blank

Fox’un sevilen dizilerinden Masumiyet’te kameralar kapanınca ortalık panayıra dönüyor! Set arkasında birbirleriyle iyi anlaşan oyuncular Instagram hesaplarından da eğlenceli videolar paylaşmayı ihmal etmiyor. Bugün ise Serkay Tütüncü’den İlayda Alişan’a denizanası takliti geldi; biz biraz hayattan soğumuş olsak da güzel oyuncu bu espriye çok güldü! Bu arada detaylar için:

4. Murat Boz’un Koronavirüs Testi Pozitif!

Murat Boz

Ünlü şarkıcı Murat Boz bugün Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak Koronavirüs testinin pozitif çıktığını ama sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti; “Herkese selam, Covid-19 pozitif olduğuma dair haberler ne yazık ki doğru. Bugün karantinanın 4. gününde evimde dinleniyorum, durumum iyi. Lütfen önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” Bu arada detaylar için:

5. Müjde Ar’ın Kardeşi Mehtap Ar Hayatını Kaybetti!

Müjde Ar ve Mehtap Ar

Yeşilçam’ım ünlü oyuncusu Müjde Ar’ın 64 yaşındaki kardeşi Mehtap Ar, bu sabah saatlerinde Ocak ayından beri tedavi gördüğü yoğun bakımda hayatını kaybetti. 2,5 senedir akciğer kanseri tedavisi gören Mehtap Ar, son 4 aydır Koç Üniversitesi hastanesinin yoğun bakımındaydı. Mehtap Ar’ın ablası Müjde Ar ise; “Çok üzgünüm, dün gece kardeşimi kaybettim. Son üç aydır yoğun bakımdaydı. Dilerim acıları dinmiştir, çok çekti” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz