Yavaş Yavaş Aileye Giren Demet Özdemir Sevgilisi Oğuzhan Koç’un Yeni Şarkısına Desteğini Esirgemedi!

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Yavaş Yavaş Aileye Giren Demet Özdemir Sevgilisi Oğuzhan Koç’un Yeni Şarkısına Desteğini Esirgemedi!

2021’in en sürpriz çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un aşk dolu ilişkileri hız kesmeden devam ediyor! Son dönemin en çok yakışan ikilisi olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç; şimdiden birçok kişinin gözde çifti olmayı başardı. Henüz birkaç aydır birlikte olmalarına rağmen birbirlerine ve arkadaş çevrelerine iyice alışan çiftimiz, birbirlerine destek olmaktan da geri durmuyorlar.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Demet Özdemir’in Instagram Macerası!

Hem oyuncu hem de şarkıcı olan Oğuzhan Koç, dün “Bence de Zor” isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturdu. Uzun zamandır yeni şarkısı üzerinde çalışan yakışıklı şarkıcının sevenleri “Bence de Zor”u oldukça sevdi! Bir gün içinde 350 binden fazla tıklanma alan şarkı; Oğuzhan Koç’un sevgilisi Demet Özdemir’in de en sevdiği şarkılar arasında yerini aldı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Birbirlerini desteklemekten bir an olsun vazgeçmeyen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir; Instagram’da da eğlenceli paylaşımlar yaparak sevenlerinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Özellikle de Demet Özdemir, gün içinde sık sık Instagram filtreleriyle ve yeni sosyal medya akımlarıyla hem eğleniyor hem de takipçilerini eğlendiriyor. Hatta “Doğduğun Ev Kaderindir” isimli diziden ayrılmadan önce İbrahim Çelikkol’u rahat bırakmayan Demet Özdemir; her gün rol arkadaşıyla eğlenceli videolar çekiyordu.

Demet’ten Oğuzhan Koç’a Destek!

Ancak bugün Demet Özdemir, eğlenceli videoların yanı sıra sevgilisi Oğuzhan Koç’un yeni şarkısını da paylaşmayı ihmal etmedi. Şimdiden sevgilisinin şarkısını ezberleyen Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’un şarkısına eşlik etmesi gözlerden kaçmadı! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç henüz birkaç aydır birlikte olmasına rağmen birbirlerine bu kadar destek olmaları hepimizi çok mutlu ediyor.

Sanki Oğuzhan ve Demet birkaç aydır değil de, yıllar birlikteymiş gibi geliyor bana. Uzun zamandır bu kadar yakışan bir çift görmemiştim. Maşallah diyelim nazar değmesin çiftimize!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz