Taro ile Oynadığım İçin Çok Şanslıyım: Sadakatsiz’in Nil’i Nazlı Bulum Rol Arkadaşı Tarık Emir’i Övmeye Doymadı

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Taro ile Oynadığım İçin Çok Şanslıyım: Sadakatsiz’in Nil’i Nazlı Bulum Rol Arkadaşı Tarık Emir’i Övmeye Doymadı

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinin Nil karakterine hayat veren oyuncusu Nazlı Bulum, Uğur Alkapar’a konuştu. Selçuk karakterini canlandıran Tarık Emir Tekin ile aralarından su sızmayan ünlü oyuncu, rol arkadaşını öve öve bitiremedi.

nazlı bulum-sadakatsiz

Türkiye’nin en popüler dizilerinden olan Sadakatsiz tüm hızıyla ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Her bölümüyle tansiyonu doruklara çıkaran dizi kısa sürede en iddialı yapımlardan biri haline geldi. Reyting listelerini altüst eden dizinin hayran kitlesi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

“Taro İle Oynadığım İçin Çok Şanslıyım”

nazlı bulum-sadakatsiz

Sadakatsiz’in sevilen oyuncusu Nazlı Bulum, dizi ve karakteri hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Gerçek hayatta da rol arkadaşı Tarık Emir Tekin ile oldukça yakın olan Nazlı Bulum, şiddet sahneleri hakkında konuştu. Bu sahnelerden psikolojik olarak etkilenmediğini dile getiren güzel oyuncu, Selçuk’a hayat veren Tarık Emir hakkında “Fiziksel ve duygusal olarak zor sahnelerimiz oldu. İyi eğitim almış ve bu konuda çok hassas. Yalnız sahnelerde değil, kamera arkasında da herhangi bir temas kuracağı zaman müsaade isteyen bir oyuncu” dedi. Güzel yıldız, “Taro ile oynadığım için çok şanslıyım” diye de eklemeden geçmedi.

Henüz 15 Yaşındayken Tiyatroya Başlamış

nazlı bulum-sadakatsiz

Güzel sanatlar lisesi ve Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Nazlı Bulum, 15 yaşındayken profesyonel oyunculuk yapmaya başlamış. Birçok bağımsız film ve televizyon dizilerinde oynayan ünlü oyuncu, tiyatrodan da ayrı kalmıyor. Eğer tiyatro yapamazsam mutsuz olacağını söyleyen güzel oyuncu, “Diziyi filmi çekiyorsun bitiyor. Düzenli olan pratiğim hayatımda tiyatro.” Üç sezondur Kral Lear adlı tiyatro oyununda oynayan Nazlı Bulum, Büyük İstanbul Depresyonu adında bir kısa filmin de yapımcılığını yapıyor. Bu filmle birçok ödüle layık görülen ünlü isim, “Sinemadan da vazgeçmem. Uzun ve daha yoğun bir sinema hayatı hayal ediyorum.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz