Seda Bakan Yine Bildiğiniz Gibi! Kızıyla Beraber Temizlik Yaptığı Anlara Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Seda Bakan Yine Bildiğiniz Gibi! Kızıyla Beraber Temizlik Yaptığı Anlara Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Seda Bakan, minik kızı Leyla ile geçirdiği zamanları takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Anne kızın temizlik yaptığı anlara çok güleceksiniz!

Seda Bakan

Ünlü oyuncu Seda Bakan, “Mucize Doktor” dizisinden ayrıldıktan sonra ailesiyle daha çok vakit geçirme imkanı buldu. Bu imkanı da oldukça iyi bir şekilde değerlendiriyor!

Seda Bakan Ali Erel

2014 yılında müzisyen Ali Erel ile dünya evine giren Seda Bakan, 2019’da da ilk çocuğu Leyla’yı kucağına aldı. Çift, mütevazı aile yaşantılarıyla dikkat çekiyor. Malum, gösteriş meraklılığı ve reklamlar ünlüler camiasıyla sosyal medyayı esir almış durumda. O yüzden artık dikkati çekenler kendi halinde yaşayan insanlar! Örneğin, Seda Bakan’ın kızının 40’ı için mevlit okutması günlerce konuşuldu.

Şatafatlı Partiler Yerine Mevlit!

Seda Bakan

Seda Bakan, bebeği Leyla’nın 40. günü için memleketi Gebze’ye gidip aile arasında bir mevlit okuttu. Bu da günlerce sosyal medyanın gündeminden düşmedi! Çünkü biz doğmamış bebeğine Instagram hesabı açan ya da reklam yapan ünlülere alışkınız. Seda Bakan gösterişli partiler yerine bebek mevlidini tercih edince herkes şaşırdı tabii!

Seda Bakan

Şerbetine kadar her şeyin geleneklere uygun olduğu bu mevlidin ardından Seda Bakan’dan bir “sürpriz” daha geldi. Kızının birinci yaş günü için şatafatlı bir parti yapmak yerine borcamda pasta yaptı!

Yaptığı Pasta Günlerce Konuşuldu!

Seda Bakan ve kızı

Seda Bakan, kızı Leyla’nın birinci yaş günü için -alıştığımız gibi- tüm aile üyelerine afili giysiler giydirip görkemli bir parti verebilirdi. Ama o borcamda pasta yaptı! Samimi oldukları insanlarla sade bir kutlama yaparak ailece içimizi ısıttılar.

Seda Bakan ve Ali Erel

Bugünkü paylaşımından anladık ki Seda Bakan yine bildiğimiz gibi! Temizlik işini de kızıyla beraber hallediyor.

Anne-Kız Çalışıyorlar!

Seda Bakan, son yaptığı paylaşımla takipçilerini çok güldürdü. Süpürgeyle temizliğe girişen ünlü oyuncuya eşlik eden biri vardı, minik kızı Leyla!

Seda Bakan


İkilinin beraber temizlik yaptığı anlar Seda Bakan’ı da takipçilerini de güldürdü. Mataranın bile yıllar sonra yeniden keşfedildiği sosyal medyada böyle “sıradan” anlar görmeye hasret kalmıştık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz