Sempatik Şef Danilo Zanna’nın Başına Türkçe Öğrenmeye Çalışırken Neler Gelmiş: “Eşimden küfür yedim!”

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Sempatik Şef Danilo Zanna’nın Başına Türkçe Öğrenmeye Çalışırken Neler Gelmiş: “Eşimden küfür yedim!”

MasterChef’in evlere şenlik jüri üyesi Danilo Zanna, bu kez YouTube’da izleyicileri gülmekten öldürdü. Türkçe öğrenmeye çalışırken başına gelenleri ilk kez duyacaksınız!

Danilo Zanna

İtalyan şef Danilo Zanna, MasterChef’teki sempatik tavırları ve dinamizmi ile kalbimizi kazandı. Bu hafta, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı YouTube programına konuk olan Zanna, yine izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi. En çok da Türkçe öğrenmeye çalışırken başına gelenlerle!

İlk Türkçe Cümlesi Sevgilisine!

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek

İtalyan şef Danilo Zanna, “yabancı damat” kontenjanından aramıza katılmış! Zanna, dünya mutfaklarını gezerek öğrenmeye çalışırken bir arkadaşının davetiyle Türkiye’ye gelmiş. Eşi Tuğçe Demirbilek’le tanışınca da onun için hiçbir şey eskisi gibi olmamış! Çift, 3 sene uzak mesafe ilişkisi yürüttükten sonra evlenip Türkiye’ye yerleşmiş. Ama Danilo Zanna’nın programda anlattığına göre bu büyük aşk neredeyse başlamadan bitiyormuş!

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek, flört dönemlerinde mecburen İngilizce konuşuyorlarmış. Zanna, romantik bir jest yapmak için Türk bir arkadaşından yardım istemiş. Sevgilisine Türkçe bir şeyler söylerse onun “Benim için Türkçe öğreniyor” diyerek mutlu olacağını düşünmüş. Ama bu plan ters tepmiş!

Romantik Plan Küfürle Bitti!

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek

Danilo Zanna, arkadaşından taktiği aldıktan sonra sevgilisini aramış ama karşılığında küfür yemiş. Çünkü sadece bir kez gördüğü bir insana, “Bu gece seni istiyorum” demiş!

Danilo Zanna

Aslında çok ayıp değil ama bir kez gördüğün bir kadını arayıp böyle şeyler söyleyince ayıp oluyor” diyen Danilo Zanna, cümlenin devamının daha ağır olduğunu da ekledi. “Yabancı birine ilk öğretilen şey zaten küfür oluyor” diyerek de sonrasında neler söylediğine dair ipucu verdi! Neyse ki Danilo Zanna, her zamanki sempatikliğiyle bu Türkçe kazasının altından kalkmayı ve sevdiği kadınla evlenmeyi başardı. Ama Türkçe ile ilgili hala sorunları var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz